Gabrielle Petito, 22-letnia influencerka i youtuberka, została uznana za zaginioną po tym, jak jej narzeczony Brian Laundrie wrócił bez niej do domu 1. września ze wspólnej podróży kamperem.

Uczestniczka „Projektu Lady” ZAGINĘŁA! „Może potrzebować pilnej pomocy medycznej”

Youtuberka Gabrielle Petito zaginęła podczas podróży z narzeczonym

Według nowojorskiego departamentu policji hrabstwa Suffolk, rodzice Petito zgłosili jej zaginięcie w sobotę, 11 września. Twierdzili, że nie rozmawiali z nią od ostatniego tygodnia sierpnia, kiedy miała podróżować przez Park Narodowy Grand Teton w Wyoming.

19 sierpnia para udostępniła nagranie wideo z ich wycieczki po kraju zatytułowane „Życie w vanie | Początek naszej podróży życia w vanie”. W 8-minutowym vlogu Petito i Laundrie jechali swoim vanem Ford Transit przez Kalifornię, Utah i inne stany. Ostatnie zdjęcie Gabriella dodała na Instagram 25 sierpnia.

Według NBC News, matka dziewczyny, Nicole Schmidt, powiedziała, że ​​ostatnio rozmawiała z nią na FaceTime 24 sierpnia i otrzymywała od niej SMS-y do 30 sierpnia. Nie jest jednak pewna, że zostały wysłane przez jej córkę.

Niepokojące jest zachowanie jej narzeczonego. Według policji, Brian Laundrie wrócił do swojego domu na Florydzie 1. września. Odmawia rozmowy o jej zniknięciu

Błagamy wszystkich, w tym Briana, aby podzielili się z nami informacjami na temat jej miejsca pobytu w ciągu ostatnich kilku tygodni – powiedział szef policji North Port, Todd Garrison. – Brak informacji od Briana utrudnia to śledztwo.

Sinead O’Connor zaginęła! Wcześniej… groziła że chce popełnić samobójstwo!

Prawnik Laundrie utrzymuje, że w takich przypadkach zawsze organy ścigania skupiają uwagę na partnerach zaginionych i tym jest spowodowane jego milczenie.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​partnerzy są często pierwszą osobą, na której organy ścigania skupiają swoją uwagę w takich przypadkach, a ostrzeżenie, że „każde złożone oświadczenie zostanie użyte przeciwko tobie” jest prawdziwe, niezależnie od tego, czy mój klient miał coś wspólnego ze zniknięciem Petito. W związku z tym, za radą adwokata, pan Laundrie nie wypowiada się w tej sprawie.

Policja obecnie przeszukuje pojazd, którym poruszała się para w celu uzyskania wskazówek.

Mama Gabrielli martwiła się jej podróżą, ale para była bardzo podekscytowana na myśl o niej.

Może być gdzieś sama. Mogła utknąć gdzieś w dziczy i potrzebuje pomocy. Mam nadzieję, że wszyscy jej szukają – mówi.