Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to para, która nie stroni od social mediów. Na swoich profilach publikują nie tylko zdjęcia związane z pracą, ale także zamieszczają prywatne wpisy. Bardzo często też żartują z siebie, a za taki dystans, jakim w polskim show-biznesie może pochwalić się niewiele osób, pokochała ich masa internautów.

Joanna Koroniewska w turkusowym bikini odpowiada hejterce: KOCHAM swój mały biust!

Joanna Koroniewska zdradziła, czemu nie pokazuje twarzy dzieci

Pokazując obserwatorom swoje prywatne życie, nie stronią od publikowania zdjęć z córkami – Heleną i Janiną. Jak wielu celebrytów, tak i Koroniewska i Dowbor, wybierają takie fotki, na których widać niewiele albo praktycznie wcale nie widać twarzy ich córek. Celebryci często tłumaczą, że nie chcą narażać prywatności dziecka, bo być może w przyszłości będzie miało rodzicom za złe, że niemal z całą Polską dzielili się fotkami czy nagraniami z ich wizerunkiem.

Najprawdopodobniej z takiego samego założenia wychodzi aktorka i dziennikarz, chociaż Koroniewska ostatnio napisała, że chodzi o coś innego. Nam jednak się wydaje, że to tylko żarty, a tak naprawdę w rodzinnym albumie, a nie na Instagramie, znajduje się sporo fotek, na których widać całą rodzinę.

Joanna Koroniewska pokazała swoją łazienkę – fanki marzą o takiej wannie

Przywiozę duuuużo zdjęć młodszej latorośli tyłem z wakacji. I to nie bynajmniej dlatego, że nie pokazuję tutaj jej twarzy, a dlatego, że chyba po tatusiu nie lubi pozować. Pomysły w stylu, że mama ma biedronkę na głowie już też nie przechodzą. Ktoś ?! Coś ?! Jakieś fajne rozwiązania?! Wchodzę we wszystkie. Byle tylko pamiątka jakaś była – napisała Koroniewska.

ZOBACZ TEŻ:

Tak wyglądała Katarzyna Dowbor w wieku 20 lat. Spójrzcie tylko na tę modę – wszystko wraca

Maciej Dowbor NIE ZAWIÓDŁ. Jest lepszy od swojej żony w tej zabawie?