Maciej Dowbor (41 l.) z okazji wczorajszego dnia ojca opublikował na Instagramie emocjonalny wpis, w którym przyznał – że kocha być ojcem. Maciej pokazał przy okazji swoje córki, Helenę i Janinę a Internauci przyznali, że starsza z nich wygląda jak wykapana babcia, Katarzyna Dowbor. Aż tak są do siebie podobne? Sprawdźcie sami.

Tak wyglądała Katarzyna Dowbor w wieku 20 lat. Spójrzcie tylko na tę modę – wszystko wraca

Maciej Dowbor pokazał córki – Helenę i Janinę

Rodzina Dowborów jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych – w czasie pandemii chętnie pokazywali, jak wygląda ich życie domowe – jednak Maciej i Joanna starają się chronić wizerunek dzieci. Para doczekała się dwóch córek – 11-letniej Janiny i 2-letniej Heleny, małżeństwo bardzo rzadko pokazuje dzieci w mediach.

Joanna Koroniewska pokazała swoją łazienkę – fanki marzą o takiej wannie

Z okazji Dnia Ojca Maciej pokazał ukochane córki na Instagramie i podkreślił, że spełnia się w roli taty. Dowbor opublikował dwa zdjęcia – na jednym trzyma młodszą córkę na baranach, a na kolejnej fotce pozuje z starszą córką Janiną. Mimo, że dziewczynka ma na twarzy maskę, to nie przeszkodziło Internautom, by rozpoznać w niej … babcię – Katarzynę Dowbor.

Fajnie jest być Tatą. I to nie tylko w Dzień Ojca. Kocham Was Laseczki… i Waszą Mamę też – napisał Maciej.

Internauci jednogłośnie przyznali, że Janina odziedziczyła urodę po Katarzynie Dowbor. Fani są również zdania, że oczy ma dokładnie jak Joanna Koroniewska.

Jejku starsza córka to czysta Babcia Kasia.

Katarzyna Dowbor – ma Pani klona.

Córeczka, po oczach bardzo podobna do babci.

Janinka to wykapana babcia Dowbor – czytamy.

A Wy, widzicie podobieństwo?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maciej Dowbor zrobił TEST na koronawirusa! Podzielił się wynikiem na Instagramie

Maciej Dowbor postanowił zadbać o włosy żony. Musicie to zobaczyć!

Joanna Koroniewska pozuje topless w łazience – uciekła przed burzą

View this post on Instagram

Najpiękniejszy widok ever! 🙌⭐️ I tu nie o przyrodę wyjątkowo mi chodzi!!! Kochane Robaczki ! 🌿🐛🍃🌺🐞Jeśli stęskniliście się za nami przypominamy, że na kanale Dowbory Be Happy nowy odcinek. Wrzucam Wam jedynie fragment. 😂😂🙏 Uwielbiamy góry a siebie?!! No cóż, raz jest lepiej, raz gorzej. Wiadomo! 😂😂😂😂🥴😶😶😶💙Miłego wieczoru!!! Teraz jest właśnie boski Bifor u mojej kochanej @adafijal z boską @chodakowskaewa, która dzisiaj naprawdę przeszła samą siebie i stanęła obok 🔥🔥🔥 #dziekujechoda a już o 22.00 @piotr.gasowski.official i jego Tercet czyli Kwartet!!🔥🔥🔥💫⭐️ Się dzieje!!! LINK DO FILMU W moim BIO! #domowkaudowborow #domówkaudowborów #dowborybehappy #zapraszamy #jutuboweLOVE #❤️

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on