Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to para, która nie stroni od social mediów. Na swoich profilach publikują nie tylko zdjęcia związane z pracą, ale także zamieszczają prywatne wpisy. Natomiast mają zasadę, że nie pokazują swoich córek: 12-letniej Heleny i 3-letniej Janiny.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – dzieci

Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy córek. Zaskakujące wyjaśnienie

Dowborzy obecnie przybywają na Fuerteventurze. Joanna Koroniewska zrobiła wyjątek i pochwaliła się zdjęciami córek z wakacji. Pokazała, jak dziewczynki szybko rosną i dodała wzruszający wpis. Zdradza, że zawsze brakowało jej rodzeństwa i cieszy się, że jej córki mają swoje wsparcie:

Siostrzyczki. Zawsze marzyłam o kompletnej rodzinie. To, że moje córki mają siebie to najwyższa wartość. Nawet trochę im zazdroszczę, bo przez całe życie czułam pustkę, nie mając rodzeństwa. Mam nadzieję, że jak dorosną, nadal będą tak zgodnie kroczyć ramię w ramię. Jedno tylko trochę mnie przeraża… czy dzieci zawsze tak szybko dorastają?! Też macie wrażenie, że kiedy stajemy się rodzicami, czas zaczyna dramatycznie przyspieszać?! Dla nas, ostatnich 12 lat zleciało szybciej niż poprzednie 30 – przyznaje Koroniewska.

Joanna Koroniewska tłumaczy się z wyjazdu na wakacje: „Tak, wiem, że jest pandemia”

Joanna Koroniewska na wakacjach

Joanna Koroniewska na wakacjach fot. Instagram

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na ściance.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na ściance. Fot.Instagram/joannakoroniewska.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor idą za rękę

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA