Miłosne życie Joanny Opozdy to ciekawa historia. Aktorka ma na swoim koncie kilka związków ze znanymi osobami, a także nieudane i krótkie małżeństwo z Antkiem Królikowskim. I choć aktualnie wiedzie życie samotnej mamy, singielki, można się domyślać, że adoratorów wokół niej nie brakuje. Czy Asia chodzi teraz na randki? Mimo że paparazzi przyłapali ją kilka tygodni temu na mieście w męskim towarzystwie, kwestia ta pozostanie pewnie na razie jej słodką tajemnicą. Niemniej aktorka wyjawiła niedawno inny, „miłosny” sekret…

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot debiutują na ściance (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda wspomina najgorszą randkę z życiu

Pamiętacie swoją najgorszą randkę ever? Cóż, zakładamy, że takie wspomnienia trudno wymazać z pamięci. Zresztą potwierdza to również Joanna Opozda. 36-latka w rozmowie z reporterką „Dzień dobry TVN” przyznała, że nieudane spotkanie odbyło się z… osobą z jej branży!

Miałam taką randkę, faktycznie. Poszliśmy na „Shreka”. To jest osoba z branży, więc może nie będę się tu rozwijać, ale to było tak creepy. On nie wiedział, jak się do mnie przytulić, zaczął ziewać, to było takie dziwne. Ja miałam takie „co jest grane”. Straszny niewypał – przyznała aktorka.

Beata Pawlikowska ROZSTAŁA SIĘ z narzeczonym! Zdradziła powód

Co ciekawe, Asia przyznała dziennikarce, że to ona wybrała film, ponieważ jest ogromną fanką zielonego ogra. Dziś wie też, że pierwsza randka w kinie to nie jest najlepszy z możliwych pomysłów. Według niej lepiej jest iść na kolację czy spacer, aby móc swobodnie rozmawiać i się po prostu poznać.

Swoją drogą, jak myślcie… kogo wspominała?

To już 20 lat z filmem „Nigdy w życiu!”. Sprawdź, jak dobrze znasz ten HIT!

Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA