Joanna Przetakiewicz (53 l.) może pochwalić się gustownymi wnętrzami, które kojarzą się z serialem „Dynastia”. Projektantka stawa na oryginalne i luksusowe dodatki. Postanowiła pokazać, jak w tym roku nakryła wigilijny stół. Kolor czerwony króluje w jej wnętrzu. Ładnie wygląda?

Joanna Przetakiewicz pokazała wzruszający prezent urodzinowy: „Czegoś takiego się nie spodziewałam”

Święta u Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz lubi otaczać się ładnymi rzeczami. Od czasu do czasu przemyca, jak wyglądają jej wnętrza luksusowych apartamentów. Nie tak dawno pokazała, jak prezentuje się jej choinka, która nie wszystkim przypadła do gustu. Przetakiewicz wybrała nietypową choinkę w kolorze krwistoczerwonym, która niektórym z fanów skojarzyła się z … wnętrznościami.

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się choinką: Przypomina trochę WNĘTRZNOŚCI

Projektantka niedawno wyszła za mąż, za Rinke Rooyensa. Tym bardziej chciała stworzyć klimat świąt, ale w spektakularnym stylu. Joanna postanowiła wzorować się na czerwonym drzewku podczas dekorowania wigilijnego stołu. Zrezygnowała z klasyki – zamiast tego jest przepych i najmniejsza dbałość o detale. Po środku stołu można zauważyć dekorację z gałązek choinki i kryształową zastawę.

Kochani moi cześć. Co u Was? Też jesteście w słodkim obłędzie przygotowań? Ja w tym roku zrezygnowałam z klasyki i totalnie zaszalałam z dekoracjami w kolorze soczystej czerwieni: choinka, nakrycie stołu by @lamaniahome, bombki, lampki, światełka, obrus również z czerwonego aksamitu – przytulny, mięciutki i puszysty – zaczęła Joanna.

Wigilijny stół u Joanny Przetakiewicz

Szał świątecznego dekorowania jeszcze trwa. Ciągle coś przestawiam, odejmuje albo dokładam. Kocham to. To kolor miłości, mocy i wspaniałej energii. Tak ważnej w tym dziwnym, trudnym czasie. Jak Wam się podoba? – pytała Joasia.

W komentarzach fani byli podzieleni. Część z nich zachwyciła nietypowa dekoracja Joanny, a niektórzy byli zdania, że jest za dużo przepychu.

  • Wszystko piękne gustownie ale zbyt dużo i wylewnie! Jak dla mnie wizyta u Pani byłaby krótka, ok. pół godz. chyba moje oczy nie wytrzymałyby ze zmęczenia od tej czerwoności!

  • Woow.

  • Magicznie. Pasuje do Twojej żywiołowości, temperamentu, energii i miłości, którą roztaczasz wokół.

  • Jesteś szalona kolor pasji i miłości aż miło patrzeć.

  • Próżność aż kipi.Wszystko na pokaz.

  • Od razu widać, że miłość w tym domu panuje – czytamy.

A Wam, jak się podoba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Przetakiewicz chwali się PŁASKIM brzuchem: „Widać ciężką pracę”

Joanna Przetakiewicz o chorobie Rinke Rooyensa. „Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy”

TYLKO U NAS: Stylistka ocenia kreacje ślubne Joanny Przetakiewicz. Zwraca uwagę na fryzurę

Joanna Przetakiewicz przed starym Porsche.

Joanna Przetakiewicz przyjechała starym Porsche, fot. AKPA.

Uśmiechnięta Joanna Przetakiewicz pod studiem "Dzień Dobry TVN".

Joanna Przetakiewicz pod studiem „Dzień Dobry TVN”. Fot.Forum.

Joanna Przetakiewicz w maseczce i żółtej bluzie.

Joanna Przetakiewicz, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.