Joanna Przetakiewicz to bizneswoman pełną parą: projektantka, właścicielka marki „La Mania”, gwiazda i aktywistka. Popularność dał jej związek z Janem Kulczykiem, który trwał niemal 10 lat. Joanna bardzo przeżywała śmierć byłego partnera w 2015 roku i do dziś bardzo ciepło się o nim wypowiada.

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie ślubne z trójką SYNÓW. Co za przystojniacy!

Joanna Przetakiewicz o swoim pierwszym małżeństwie

Joanna Przetakiewicz ostatnio pojawiła się w podcaściem Żurnalisty, w którym opowiedziała o pierwszym mężu, z którym rozstała się dopiero po 16 latach. Owocem tego małżeństwa jest trójka synów: Aleksander, Filip i Jakub. 

Chciałabym się pozbyć rozwodu, tego, że moje dzieci cierpiały z tego powodu. To jest zawsze gigantyczny kryzys. To był jeden z najcięższych, długich momentów w moim życiu – wyznała.

Po rozwodzie obiecała sobie, że „nigdy nie zakocha się w mężczyźnie bardziej niż on w niej”.

Kiedy odkryłam, że jestem nieszczęśliwie zakochana i jestem uzależniona od mężczyzny, który jest „wykorzystywaczem” kobiet ewidentnym (…) Wiedziałam, że jestem bardziej zakochana i jestem jego myszą, którą bawi się kot. Powiedziałam sobie, że nigdy więcej — wspomina.

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk Fot. Palicki/AKPA

Joanna Przetakiewicz o związku z Janek Kulczykiem

Opowiedziała też o związku z Janek Kulczykiem. Warto zauważyć, że uchodzili za zgraną parę i ich rozstanie było dość dużym zaskoczeniem dla wszystkich:

My mieliśmy już taki tryb życia, który nas w pewnym momencie umęczył. Potrafiliśmy być w trzech krajach jednego dnia jednocześnie.

Joanna Przetakiewicz nie zdała do kolejnej klasy! „Przeistoczyłam się z anioła w diabła”

Po raz pierwszy zdradziła, co tak naprawdę było powodem rozstania z miliarderem. Okazuje się, że w pewnym momencie para w ogóle nie miała dla siebie czasu: 

Praca Jana zawsze była dla mnie priorytetem. Ja stawiałam go zawsze na miejscu przed sobą. To znaczy, to nie dotyczyło emocji, to dotyczyło pracy i dotyczyło treści naszego życia, planu naszego życia.  Ja poczułam w pewnym momencie, że muszę znowu pracować, bo byłam do tego przyzwyczajona. Pracowałam od 22. roku życia, zawsze byłam niezależna i gdzieś we mnie rósł głód takiej sytuacji, że ja jednak muszę robić coś dla siebie. Potem, w tym całym natłoku obowiązków, niesamowicie intensywnego trybu życia, stało się to szalenie trudne. W jakimś sensie zaczęła się ta sytuacja tak zagęszczać i my byliśmy tak zajęci, że takie życie potrafi cię przepalić – tłumaczy.

Dodaje, że przy tak dwóch intensywnych życiach, bycie w związku jest bardzo trudno. Przyznaje, że zazwyczaj mężczyźni z wybitną karierę, wolą, kiedy ich żony nie pracują:

Oni chcą mieć tę drugą stronę, która się dostosowuje. Taka kobieta jest dla nich wsparciem, a nie współzależnością, wyzwaniem, bo tego wszystkiego staje się już za dużo. Co też jest zrozumiałe – podkreśla.

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z rodzinnego obiadu. Uwagę przyciąga jedna kwestia

 

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz Fot. Engelbrecht/AKPA

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz Fot. Niemiec/AKPA

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk Fot. Engelbrecht/AKPA