W zeszłym tygodniu pierwszą rocznicę ślubu hucznie obchodzili Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Najpierw mąż biznes woman przygotował dla niej niespodziankę w domu, a następnie z okazji pierwszego roku małżeństwa para wyprawiła przebieraną imprezę. Na jakie stylizacje postawili gospodarze? Dyrektor kreatywna La Manii wcieliła się w postać Jennifer Lopez, natomiast producent telewizyjny zdecydował się na strój… Karla Lagerfelda.

Joanna Przetakiewicz świętuje z mężem pierwszą rocznicę ślubu. Rinke zdobył się na bardzo romantyczny gest

Joanna Przetakiewicz była na urodzinach kota

Czy Rinke wybrał przypadkowo swoją stylizację? Trudno stwierdzić na pewno, ale wydaje się, że był to miły gest w kierunku Joanny, która przecież przyjaźniła się z projektantem. Zresztą w przeszłości 53-latka była nawet gościem na… urodzinach jego kota.

Ulubionym pupilem wizjonera była kotka Choupette. Karl traktował ją jak członka rodziny. Nic więc dziwnego, że i jej święto postanowił obchodzić z rozmachem. Przyjęciem odbyło się w 2013 roku. Co w prezencie czworonogowi przyniosła Joanna? Zestaw ręczników z wyszywanym imieniem zwierzęcia. W bonusie dołożyła również zaproszenie na pokaz La Manii.

Pomysłowo? Dodajmy tylko, że niektórzy tego typu prezenty dostają z okazji ślubu czy na imieniny…

Joanna Przetakiewicz, fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, fot. Instagram @joannaprzetakiewicz