Joanna Przetakiewicz (52 l.) przyłączyła się do innych gwiazd i na swoich social mediach zachęca by pozostać w domu. Joasia dzieli się ze swoimi obserwatorkami różnymi sposobami na to, jak przetrwać kwarantannę. Tym razem zaapelowała, by wychodząc z domu pamiętać o założonej maseczce na twarzy. W sekcji komentarzy wywiązała się zażarta dyskusja.

Joanna Przetakiewicz pokazała gotową pizzę w piekarniku, a fanki rozczarowane: Pani Joanno, PO CO TA ŚCIEMA?

Joanna Przetakiewicz apeluje by nosić maski

Joanna Przetakiewicz w ramach swojej organizacji społecznej Era Nowych Kobiet powołała sztab kryzysowy i akcję społeczną – #Nowa Era Wspiera. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest wsparcie kobiet w czasie epidemii koronawirusa poprzez pomoc merytoryczną. Z ekspertami można porozmawiać 2 razy w tygodniu za pośrednictwem czatu na fanpage Era Nowych Kobiet na FB.

Joasia do tej pory pokazywała na swoim Instagramie proste przepisy na szybkie przekąski, które jest w stanie zrobić nawet totalne beztalencie w kuchni. Projektantka zdradziła również swój patent na poprawienie wyglądu w domowym zaciszu – jak wiadomo, domowa kwarantanna nie oszczędzi żadnej kobiety, które do tej pory regularnie odwiedzały salony fryzjerskie czy kosmetyczki.

Tym razem Przetakiewicz zaapelowała, by nosić maski za każdym razem gdy wychodzimy z domu. Joanna udostępniła zdjęcie, na którym zapozowała w czarnej masce na twarzy, a oczy schowała za szkłami okularów przeciwsłonecznych.

Nośmy maski! Dzięki temu najskuteczniej chronimy siebie i innych. Kiedy wychodzisz z psem lub idziesz do sklepu – załóż maskę. Nie możesz przecież mieć pewności, że nie zostaniesz zarażony przez przypadkowo spotkaną osobę i nie możesz mieć pewności, że sam, mimo braku objawów, nie zarażasz! Nie ryzykuj. Dlatego proszę dla bezpieczeństwa wszystkich #załóżmaskę #zostańwdomu – napisała Przetakiewicz

https://www.instagram.com/p/B-fACc8FkcM/

Fani w sekcji komentarzy mieli bardzo podzielone zdanie na ten temat. Jedni uważali, że noszenie masek jest bardzo ważne – inni zaś przekonywali, że z uwagi na ogromne braki w hurtowniach maseczki powinno się zostawić do użytku przez Służbę Zdrowia.

Ostatnio rozmawiałam z lekarka i powiedziała aby nie nosić masek ja się jest zdrowym wiec nie wiem kogo słuchać już – napisała jedna z obserwatorek

Dla mnie to dziwne, wyjdę zdrowa, wrócę chora – odpisała Joasia

Fanki zauważyły również, że ceny maseczek skoczyły do góry kilkukrotnie.

Nie nosimy masek jak jesteśmy zdrowi. Maski zostawmy chorym i medykom.

Pani Joanno, maski zostawmy NFZ tam ich potrzebują bardziej, my siedźmy w domach, trzymajmy dystans i myjmy ręce – czytamy w komentarzach

Maseczki do twarzy teraz kosztują FORTUNĘ, ale ONI radzą sobie inaczej (FOTO)

A Wy jak robicie?

Nosicie maseczki, czy raczej nie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Przetakiewicz pokazała KUCHNIĘ w swoim londyńskim DOMU: nawet Magda Gessler jest pod wrażeniem

Joanna Przetakiewicz w MŁODOŚCI. Bardzo się zmieniła?

Jennifer Lopez NIC sobie nie robi z epidemii koronawirusa i nadal chodzi na siłownię (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewiczi Rinke Rooyens razem na ściance.

scena z: Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Szczęśliwa Joanna Przetakiewicz w eleganckiej spódnicy.

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA