Kwarantanna daje się we znaki nie tylko rodzicom, którzy musza pracować w domu i zajmować się dziećmi oraz ich lekcjami. Wiele cebrytek też ma problemy – na przykład wtedy, gdy trzeba zrobić obiad, a wcześniej nie miało się głowy do gotowania.

Joanna Przetakiewicz wygląda w tej stylizacji jak Jennifer Lopez!

Joanna Przetakiewicz (52 l.) nigdy nie ukrywała, że nie jest mistrzynią kuchni. Projektantka chętnie pokazywała swoją kuchnię, ale jej praca w tym pomieszczeniu ograniczała się do stylizowania stołu i wnętrza. W czasie koronawirusa i kwarantanny Joanna została zmuszona „ogarnąć” nieco tajniki gotowania. Gosposie wszak siedzą w domach, trzeba jakoś sobie radzić.

W niedzielę Przetakiewicz postanowiła pokazać fankom, jak sobie radzi stawiają pierwsze kroki w kuchni. Na szczęście biznesw-man miała u swego boku Rinke Rooyensa, który wygląda na zorientowanego w kuchennych sekretach. Para przygotowała razem proste zapiekana dania – faszerowaną cukinię z indykiem i tosty ze szpinakiem i serem.

Joanna Przetakiewicz pokazała KUCHNIĘ w swoim londyńskim DOMU: nawet Magda Gessler jest pod wrażeniem

Sprawy skomplikowały się, gdy Joanna pokazała fankom gotową pizzę umieszczoną na ruszcie piekarnika. Internautki zaskoczył fakt, że Przetakiewicz piecze pizzę na ruszcie. Posypały się komentarze, w których fanki zarzucają Joannie brak szczerości:

  • Jak się udało położyć świeże ciasto na ruszcie:)) – zapytał ktoś.
  • Pani Joanno, po co ta ściema? Jest pani na to za fajna. Jakoś przy słowie „upieczona”nie puściła pani oczka, a szkoda – skomentowała internautka.

Joanna Przetakiewicz w MŁODOŚCI. Bardzo się zmieniła?

Celebrytka odpowiedziała:

  • Ja rozumiem rozgoryczenie i panujące nastroje ze względu na sytuację, ale to jest tylko filmik 🤦‍♀️ który miał być czysty, schludny , estetyczny . Serdeczności ❤️ – pozdrowiła fankę.
  • Wyczuto tu nieszczerość, która zrodziła oburzenie, frustracje i zażenowanie ogółu ale jak określić stan umysłu osoby która publikuje coś co się ma mało do rzeczywistości? – zapytała kolejna osoba.

Celebrytka odpowiedziała:

  • Kochana, jeśli dla kogoś mój profil jest nieszczery, powoduje frustracje i oburzenie, to niech się nie naraża na takie emocje i nie obserwuje 😊 proste. Miłego dnia ☀️ – napisała projektantka.

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

  • Bycie defensywnym nie jest tu najistotniejsze lecz fakt ze istnieje tu pewna grupa dziewczyn, które nie wszystko „łykną”, sa spostrzegawcze, nie boja się tego wyrazić- to są dziewczyny ENK wiec dużo bardziej skomplikowana jest konfrontacja i przyznanie się ze Instagram niestety nie zawsze jest uwierzytelnieniem rzeczywistości Enjoy your day! 😉 – padła odpowiedź.

Inna fanka zachęciła Joannę do bycia szczerą:

Czy bez tego ściemniania nie udałoby się zrobić filmiku czystego, schludnego i estetycznego. Pani potrafi, pani Joasiu. Bądźmy prawdziwe i autentyczne. Wtedy będziemy prawdziwymi babeczkami nowej ery. Każda z nas ma miliony zalet, jedna gotuje, inna zna się na modzie, jeszcze inna zdobywa szczyty. Nie musimy udawać, że potrafimy wszystko. Perfekcyjne panie domu nie istnieją ;))) – napisała.

Joanna Przetakiewicz wyznała, kiedy straciła DZIEWICTWO. Była bardzo młodziutka

Ktoś inny stanął w obronie Przetakiewicz:

echhh kobietki kobietki 😉 do głowy mi nie przyszło żeby przyglądać się czy piekarnik gorący czy pizza „sztuczna” 😀 patrzmy na siebie przychylnym okiem … Pani Asia mówi że uciekła to uciekła . Brawo Pani Joasiu za prawdę 👍 i bycie sobą . Rozumiem radość z tej pyszności biorąc pod uwagę Pani kunszt kulinarny 👍😘

A Wy próbujecie na kwarantannie nowych przepisów czy daliście spokój i robicie to, co potraficie najlepiej?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens podczas kwarantanny sami robią sobie posiłki

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens podczas kwarantanny sami robią sobie posiłki, fot. Instagram Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens podczas kwarantanny sami robią sobie posiłki

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens podczas kwarantanny sami robią sobie posiłki

Przepis Joanny Przetakiewicz na ciepłą przekąskę - tosty ze szpinakiem i serem

Przepis Joanny Przetakiewicz na ciepłą przekąskę – tosty ze szpinakiem i serem, fot. Instagram projektantki

Przepis Joanny Przetakiewicz na ciepłą przekąskę - tosty ze szpinakiem i serem

Przepis Joanny Przetakiewicz na ciepłą przekąskę – tosty ze szpinakiem i serem

Przepis Joanny Przetakiewicz na ciepłą przekąskę - tosty ze szpinakiem i serem

Przepis Joanny Przetakiewicz na ciepłą przekąskę – tosty ze szpinakiem i serem

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz

Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, fot. Gałązka/AKPA