Pojawienie się Johnny’ego Deppa na MTV Video Music Awards 2022 w minioną niedzielę wywołało mieszane reakcje widzów. Aktor, który niedawno był w centrum uwagi ze względu na proces o zniesławienie z Amber Heard, teraz wraca na salony w świetle glorii. Dosłownie.

Jest pierwsze zdjęcie Johnny’ego Deppa jako Ludwika XV

Johnny Depp (59 l.) pojawił się na ekranie jako hologram ubrany jak kultowa srebrna postać astronauty, księżycowego ludzika Video Music Awards, którą nagradzani są zwycięzcy.

Aktor zażartował; „Hej, wiesz co? Potrzebowałem pracy […] Oferuje swoje usługi na urodziny, przyjęcia, bar mizwy, bat mizwy, wesela, pogrzeby…”.

Johnny Depp jako Księżycowy Ludzik VMA MTV

Źródło bliskie produkcji show rozdania nagród Video Music Awards, potwierdziło amerykańskiemu The Post, że ​​Depp niespodziewanie pojawi się na rozdaniu nagród już 21 sierpnia. Ludzie w mediach społecznościowych już wtedy mieli wiele rożnych opinii na temat gościnnego występu gwiazdy „Piratów z Karaibów” na imprezie. Jeszcze więcej pojawiło się po…

To NA TYM Johnny Depp zarobił 3,6 mln dolarów w kilka godzin

Internet podzielił się. I tak jak wielu osobom podobał się występ aktora, który uznali za zabawny i z przymrużeniem oka, tak inni nadal uznają go za „oprawcę kobiet”, a MTV za „pracodawcę kobiecych bokserów”. A jakie jest wasze zdanie?