Od kilku tygodni nie cichną plotki na temat rzekomego romansu Andrzeja Dudy z Jolantą Rosiek – kobietą, która na swoim profilu na Twitterze publikowała wyznania miłości do Prezydenta RP. Twierdzi ona, że od lat ma z nim romans. Teraz nagrała film na YouTube, w którym opowiedziała o szczegółach tej znajomości.

Kinga Duda OBCIĘŁA włosy. Co za metamorfoza!

Jolanta Rosiek o romansie z Andrzejem Dudą

Andrzej Duda i jego przedstawiciele milczą na ten temat. Niektórzy twierdzą, że Jolka została wynajęta specjalnie po to, aby zrobić mu czarny PR przed wyborami prezydenckimi. Ona jednak twierdzi, że od dawna coś ich łączy, jednak PiS pragnie uciszyć całą sprawę.

Chcieliście, żebym wam potwierdziła, że to wszystko piszę ja, więc potwierdzam. To konto prowadzę ja i to wszystko, co piszę, jest prawdą i niczego sobie nie wymyśliłam. Nie jestem osobą chorą – mówi.

Jolanta zapewnia, że Agata Duda, żona prezydenta, o wszystkim wie.

Spotykaliśmy się z Andrzejem u naszych przyjaciół w Tarnowie od 2015 roku. Agata o nas wiedziała od początku. Wtedy, kiedy poznaliśmy się z Andrzejem, byli w trakcie unieważnienia małżeństwa – mieli ku temu podstawy.

Andrzej Duda zdradził, co z żoną, Agatą Dudą, robią wieczorami

Kobieta twierdzi, że słyszała wyznania miłości od Andrzeja Dudy. Chciałaby, aby w końcu zabrał głos.

Twierdził, że chce ze mną być, że mnie kocha, więc jeśli tak jest, to Andrzej, bardzo cię proszę, żebyś powiedział prawdę w końcu, bo osoby publiczne robią ze mnie wariatkę i media tak samo.

Jolanta przez wiele osób uważana jest za stalkerkę, która jeździ za prezydentem na spotkania organizowane w ramach kampanii prezydenckiej. Ona zapewnia, że była tylko na jednym z nich.

Nigdzie za nim nigdy nie jeździłam, zawsze spotykaliśmy się prywatnie i nie miałam takiej potrzeby. Jedynie w tym Zakliczynie wtedy byłam tylko raz. Tak, to bym miała więcej zdjęć z nim właśnie z takich spotkań, ale nie mam, bo nie jeździłam na spotkania z wyborcami.

Agata Duda ZAIMPONOWAŁA tym Melanii Trump

Kontaktowaliśmy się z Kancelarią Prezydenta RP oraz jego rzecznikiem, jednak nie uzyskaliśmy komentarza.

Co o tym myślicie?

 

scena z: Andrzej Duda, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA

scena z: Andrzej Duda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agata Duda

Andrzej Duda, Agata Duda Fot.AKPA