W sprzedaży pojawiła się niedawno nowa motorola razr 5G. To współczesna wersja kultowego modelu razr, który zrobił furorę zarówno wśród fanów nowych technologii na całym świecie, jak i wśród gwiazd. Odkąd motorola z klapką pojawiła się na świecie w 1996 r., zyskała status kultowego gadżetu, o którym marzył absolutnie każdy. Mieli go Paris Hilton, David Beckham, Anna Wintour oraz wiele innych gwiazd kina, sportu i estrady.

paris hilton

fot. i-d.vice.com

Okazało się, że odbieranie telefonu poprzez otwarcie klapki i zakończenie rozmowy prostym gestem jej zamknięcia ma w sobie coś niezwykłego i czasami niezwykle wymownego. W dodatku obydwie czynności wyglądają niesamowicie stylowo, co wykorzystało wielu reżyserów w filmach i serialach. Motorola razr V3 oraz jej następcy towarzyszyli największym gwiazdom na planach filmowych. To właśnie z motorolą z klapką nie rozstawała się grana przez Meryl Streep Miranda Priestly w „Diabeł ubiera się u Prady”. Kto inny potrafi TAK rozmawiać przez telefon?

motorola

fot. productplacementblog.com

Jak widać, nic się nie zmieniło i uwielbienie dla tego telefonu przetrwało do naszych czasów. Kultową motorolę z klapką wciąż kochają celebryci na całym świecie na czele z Julią Garner, gwiazdą serialu „Ozark”.

Motorola razr 5G – kultowy model z klapką zaprojektowany na nowo

Projektanci najnowszego modelu motoroli postanowili znów wykorzystać składaną formę telefonu, która od lat 90. stanowi znak rozpoznawczy marki. Genialnym rozwiązaniem jest tu główny wyświetlacz OLED o przekątnej 6,2”, który po prostu składa się na pół. Dzięki temu możemy za każdym razem przeżywać to niepowtarzalne uczucie, gdy kończymy rozmowę zamknięciem telefonu. Nonszalancko i ze stylem – zupełnie jak Julia Garner.

 

motorola razr

Istnieje kilka funkcji nowej motoroli razr 5G, w których zakocha się nie tylko damska część użytkowników. Jedną z nich jest obecność dwóch w pełni funkcjonalnych ekranów. Zewnętrzny wyświetlacz Quick View umożliwia swobodne korzystanie ze złożonego telefonu. Możemy chociażby wybrać utwór w odtwarzaczu, znaleźć najbliższą kawiarnię, zadzwonić albo odpisać na wiadomość. Wystarczy przesunąć palcem w lewo, aby wyświetlić panel aplikacji. Szybko, łatwo i bez konieczności otwierania smartfonu!

Dzięki interaktywnemu, małemu wyświetlaczowi QuickView nie musimy też otwierać telefonu, aby zrobić sobie szybkie selfie lub przejrzeć się w lusterku. Jeżeli chodzi o jakość selfie, mamy dobrą wiadomość: ten smartfon znajduje się pod tym względem w absolutnej czołówce. Wyposażono go w aparat o rozdzielczości 48 MP z optyczną stabilizacją obrazu OIS. To obecnie najbardziej zaawansowany aparat do selfie! Co więcej, technologia Quad Pixel pozwala uzyskać piękne, ostre i jasne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Aby uzyskać idealny efekt, wystarczy uruchomić aparat prostym gestem skrętu nadgarstkiem, a następnie dotknąć ikony menu i wybrać jeden z wielu kreatywnych trybów robienia zdjęć.

Smartfon z klapką na miarę naszych czasów

Nowa motorola razr 5G zachwyca też designem. Wykonana jest z z aluminium z serii 7000, natomiast zewnętrzny ekran pokryto polerowanym szkłem 3D. Model jest dostępny w trzech przepięknych, eleganckich kolorach różowego złota, srebrnym i czarnym. Telefon jest bardzo poręczny – z powodzeniem można go obsługiwać jedną ręką – dokładnie tak jak robi to Julia Garner. Smukła konstrukcja sprawia, że smartfon doskonale mieści się w dłoni, zarówno kiedy jest złożony, jak rozłożony. Z łatwością zmieści się też w niewielkiej kieszeni, aczkolwiek nasza kobieca wyobraźnia nie zna granic. Julia Garner udowadnia, że z razr 5G nie potrzebujesz ani kieszeni, ani torebki.

julia garner motorola

motorola razr

Przy wszystkich intuicyjnych udogodnieniach i pięknym wyglądzie nowa motorola razr 5G jest też niezawodnym urządzeniem. Wyposażono ją w technologię ultraszybkiej łączności 5G, zapewniający płynną pracę procesor oraz wydajną baterię. Na jednym ładowaniu korzystamy z telefonu przez cały dzień. Co więcej, ma on konstrukcję hydrofobową, dzięki czemu ani pot, ani deszcz nie są mu straszne. Wyjątkowe funkcje i spektakularny wygląd sprawią, że nowa motorola razr 5G jest obiektem westchnień podobnie jak kultowa brzytwa przed laty.

 

Artykuł sponsorowany