Julia Kamińska zdobyła olbrzymią popularność wcielając się w postać niepozornej Uli Cieplak, w polskim remake’u kolumbijskiej telenoweli „Brzydula”. Okazuje się jednak, że aktorstwo nie jest jedynym zajęciem gwiazdy TVN.

Julia Kamińska przed i po wykonaniu MAKIJAŻU. Zestawiła dwa zdjęcia

Julia Kamińska – dodatkowe zajęcia

Odtwórczyni głównej roli w popularnym serialu nie jest z wykształcenia aktorką. Julia studiowała germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, jednak to świat teatru i show biznesu stał się jej zawodową przystanią. Julia gra, śpiewa oraz pisze scenariusze. To jednak nie koniec jej profesjonalnej działalności.

W rozmowie z Vogue.pl aktorka opowiedziała również o salonie kosmetycznym, którego jest właścicielką.

Julia Kamińska pokazała zdjęcie z planu „BrzydUli”. I ZMARTWIŁA fanów serialu

Zawsze działałam na kilku frontach, ale na początku pandemii mogłam wyłącznie pisać – wszystkie inne pola mojej działalności były zablokowane. Teraz równolegle gram w serialu, współtworzę scenariusz i prowadzę biznes – salon kosmetyczny Spiękniej. Gdy znów otworzą teatry, wrócę do grania spektakli – wyznała aktora.

Zdradziła również, jak wygląda praca nad serialem w dobie pandemii.

Mieliśmy zacząć zdjęcia do „Brzyduli” już rok temu. Przez pandemię wszystko się opóźniło. A praca w nowych warunkach to nieustające zarządzanie kryzysem – bardzo często przechodzimy testy, a kiedy ktoś z ekipy ma podejrzenie choroby, zmieniamy scenariusz – ostatnio praktycznie non stop. To bardzo opóźnia prace scenariuszowe. Praca, choćby bardzo stresująca, jest dla mnie teraz przywilejem. Wiele osób z branży nie ma tego luksusu – powiedziała prowadzącej wywiad Annie Konieczyńskiej.

Julia Kamińska w sukni ŚLUBNEJ! „Pięknie wyglądasz”

Spodziewaliście się, że Julia tak twardo stąpa po ziemi?

Julia Kamińska

scena z: Julia Kamińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Kamińska, Małgorzata Socha, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Julia Kamińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA