Jesienią na antenie TVN zostanie wznowiony serial „BrzydUla”. Akcja nowych odcinków będzie osadzona 10 lat po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu serialu. Aktorzy już pracują nad nowymi odcinkami i chętnie chwalą się zdjęciami z planu.

Julia Kamińska zostanie mamą? Zdradziła, czy czuje presję. „Czasami słucham ze współczuciem moich koleżanek”

Julia Kamińska pokazała zdjęcie z planu „BrzydUli”

Fotkami zza kulis pochwaliła się już Małgorzata Socha, serialowa Violetta Kubasińska, a także odtwórczyni głównej roli, Julia Kamińska. Jednak najnowsze zdjęcie serialowej Uli Cieplak, a dokładniej opis do fotki,  zaniepokoił fanów serialu. Aktorka dodała fotkę z Filipem Bobkiem, czyli serialowym Markiem Dobrzańskim i Magdalena Koleśnik, wcielająca się w rolę jego nowej asystentki.

Rzadko mam wspólne dni zdjęciowe z tą fantastyczną dwójką. Mogłoby być częściej – napisała Kamińska.

Te słowa zmartwiły fanów serialu, a także Uli i Marka. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy skoro Kamińska i Bobek mają mało wspólnych dni zdjęciowych, to czy to oznacza, że Ula i Marek nie będą razem?

  • Nie mówcie mi, że Ula i Marek nie będą razem…
  • Aj, Julia nie dobijaj.
  • Jeżeli Ula i Marek nie będą razem to ja nie oglądam serialu. Czekałam 10 lat na to żeby zobaczyć ich jako małżeństwo, uwielbiałam ten serial.
  • Czuję lekkie zaniepokojenie czyżby Ula nie była z Markiem?
  • Jak to? Ula i Marek rzadko razem?!
  • Czyżby jakieś ziarenko niepokoju? – zastanawiają się fani „BrzydUli”.

Aktorka odpisywała na niektóre komentarze i nic nie chciała zdradzić. Zaleciła jedynie, żeby spokojnie czekać do jesieni, a wtedy widzowie zobaczą w nowych odcinkach, jaka jest prawda. Czekacie?

ZOBACZ TEŻ:

W „BrzydUli” pojawi się kolejna, nowa postać. To gwiazda znana widzom „Rancza”