Julia Wieniawa (20 l.) zdecydowanie przeżywa swoje 5 minut. Dostaje coraz więcej propozycji aktorskich, oprócz tego rozwija karierę muzyczną i bierze udział w wielu innych projektach. Być może część talentów odziedziczyła po tacie-artyście. Okazuje się, że Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest znanym malarzem.

Tata Barona jest wybitnym muzykiem. Co na to Julia Wieniawa?

Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz – ojciec Julii Wieniawy?

Mama Julii, Marta Wieniawa-Narkiewicz była agentką nieruchomości, ale obecnie pracuje jako menadżerka córki. Rodzice młodej gwiazdy są po rozwodzie. Julia o ojcu mówi niewiele, ale teraz pochwaliła go na swoim Instastory. Artykuł na jego temat opatrzyła podpisem: Brawo Tato! Pokazała również jego obraz, który wisi u niej w sypialni.

Alicją Wieniawa, siostra Julii Wieniawy, w bardzo MOCNEJ scenie

Konrad Wieniawa-Narkiewicz skończył grafikę w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a także pedagogikę w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zdobył również tytuł doktora na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Ma na swoim koncie wiele wystaw zarówno w Polsce, jak i za granicą.

julia wieniawa obraz

Konrad Wieniawa-Narkiewicz – osiągnięcia

Jego największe osiągnięcia to m.in. I miejsce za rysunek w Konkursie „Ziemia Obiecana” na Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi w 2003 roku, nominacja do nagrody Triennale Autoportretu w Radomiu w 2003 r. oraz Grand Prix Międzynarodowego Biennale Malarstwa „Quadro Art” w Łodzi w 2014.

Julia w wywiadzie dla Vivy powiedziała:

Mam z tatą kontakt. Jest przezdolnym artystą plastykiem. To człowiek, którego podziwiam za ogromną wiedzę.

ZOBACZ TAKŻE:

Julia Wieniawa PIERWSZY raz z Baronem na salonach- wyglądają na bardzo zakochanych (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa pokazała ulubioną „szybką fryzurę” – uczesałybyście się tak?

Julia Wieniawa zdradziła swój TANI trik na piękną cerę. Wystarczą trzy proste składniki!

 

Julia Wieniawa fot. AKPA
Julia Wieniawa