Ostatni rok dla Julii Wieniawy był bardzo udany, a zarazem intensywny. Wiele koncertowała i współprowadziła Top Of The Top Sopot Festival, a teraz trwają nagrania do 15. edycji „Mam Talent!”, w której sprawdzi się w całkowicie nowej roli, czyli jurorki.

Julia Wieniawa podsumowuje 2023 rok: „Finalnie dobry, ale chwilami bardzo dla mnie trudny”

Julia Wieniawa ma poważne problemy z cerą

Teraz Julia Wieniawa przemówiła na swoim Instagramie, co ostatnio bardzo rzadko robi. Postanowiła podzielić się ze swoimi fanami, z jakimi problemami boryka się od kilku miesięcy. Okazuje się, że przez ostatnie pół roku walczy z poprawą cery.

Otóż jak widzicie, ostatnio mam duże problemy z cerą. Nigdy takich nie miałam. […] Od 6-7 miesięcy nawet jak trzymam dietę, nie piję alkoholu i trzymam się w ryzach no to… Długo zastanawiałam się, czy Wam o tym mówić, czy pokazywać się w takiej wersji saute przed Wami, czy udawać, że wszystko jest w porządku i ukrywać to pod pokładem – wyznaje.

Zauważa, że za długo to wszystko trwa i nie chce już tego ukrywać przed obserwatorami:

Za długo to wszystko trwa i autentycznie jest to u mnie problem. Na pewno jest Was więcej, dlatego chciałam Wam dziewczyny powiedzieć, że nie jesteście same. Osoby z Instagrama, z telewizji, które teoretycznie zawsze wyglądają idealnie, też zmagają się z takimi problemami – wyznała Julia.

Julia Wieniawa we wspólnym utworze z Tomkiem Makowieckim. Zapowiada się HIT?

Gwiazda nagrała się bez makijażu z plasterkami na wypryskach. Natomiast trzeba przyznać, że mimo niedoskonałości, nadal wygląda bardzo dobrze.

Zobaczcie, gdzie Julia Wieniawa uciekła ze stolicy z Nikodemem Rozbickim. Fani: „Nie zasnęłabym tam”

Julia Wieniawa ma poważne problemy z cerą Fot. Instagram