Przełom starego i nowego roku to dla wielu czas podsumowań. Niejeden z nas patrzy wstecz i ocenia swoje działania oraz wyciąga wnioski. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd, które dodatkowo chętnie chwalą się swoimi przemyśleniami w social mediach. Zresztą za przykład może posłużyć Julia Wieniawa, która w słodko-gorzki sposób podsumowała na Instagramie ostatnie 365 dni.

Ale nowiny! Roxie Węgiel w „Tańcu z Gwiazdami”. Pojawi się też gwiazda „M jak miłość”

Julia Wieniawa podsumowuje w sieci 2023 rok

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych, polskich gwiazd młodego pokolenia. 25-latka swoją karierę zaczynała od gry w serialach, jednak dziś w CV dużo miejsca zajmuje też muzyka. Nic więc dziwnego, że na Instagramie obserwuje ją dziś ponad 2 miliony ludzi.

Uroda, sława, pieniądze, niezależność, dalekie podróże i harmonia w życiu prywatnym. Choć mogłoby się wydawać, że wszystkie te elementy wróżą wyłącznie szczęście i uśmiech, w rzeczywistości historia może kształtować się nieco inaczej. Zresztą to właśnie o tych słabszych momentach – w 2023 roku – influencerka opowiedziała w social mediach.

Kayah ROZSTAJE SIĘ z Kayaxem po 23 latach! Wydała oświadczenie

To był ciekawy rok. Finalnie dobry, ale chwilami bardzo dla mnie trudny. Mimo złudzenia pozytywnej energii, która przewija się w filmikach, przeżywałam emocje takie jak: wypalenie, przemęczenie, zrezygnowanie i brak wiary w siebie. Na szczęście dzięki ludziom, których mam obok zawsze znajdowałam motywacje do działania i wstawania z łóżka – pisze Julia.

Zaskoczeni? To dobry moment, żeby przypomnieć sobie i innym, że social media to jedno, a prawdziwe życie to drugie. I mimo że w ciągu ostatnich 12 miesięcy w życiu Julii nie brakowało pięknych i ciekawych momentów, zwątpienie i rezygnacja potrafią dotknąć każdego. Zresztą i za dobre i za te gorsze momenty warto okazać wdzięczność, tak jak robi to Julia. W końcu wszystko może być po coś, prawda?

Jestem naprawdę wdzięczna za wszystkie sukcesy i porażki, za śmiech i łzy. Za wspierających przyjaciół i rodzinę. Za podróże, za nowe pasje, za surfing, za słońce i pyszne jedzenie. Za zdrowie i bezpieczeństwo. Za wspaniałą pracę i wszystkie szanse, możliwości, dary od losu. Za każdy moment który wywołał u mnie uśmiech. Gdybym miała podsumować ten rok jednym słowem- byłby to ROZWÓJ – dodaje aktorka.

Christina Aguilera schudła 20 kilogramów. Znana jest tajemnica jej metamorfozy

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa, SK:, , fot. Telus/AKPA