Julia Wróblewska (21 l.) lubi eksperymentować z wizerunkiem. Aktorka długo nie może wytrzymać z jednym kolorem włosów. Niedawno pokazała się w różowych włosach, a teraz postawiła na jeszcze odważniejszą zmianę. Wróblewska wygląda jak postać z bajki. Zobaczcie sami.

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Para pożegnała się po czterech miesiącach związku

Julia Wróblewska przefarbowała włosy

Julia Wróblewska dosyć często zmienia kolory włosów. Aktorka miała już na głowie różne odcienie blondu, ciemne włosy, ostatnio pojawił się róż, a teraz Julka postawiła na fioletowe odcienie. Julia niedawno zakończyła czteromiesięczny związek a mówi się, że zmiana koloru włosów dla kobiety oznacza rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Wygląda na to, że Wróblewska jest na to gotowa.

Julia Wróblewska pokazała zgrabną figurę w bikini: „Moją uwagę zwróciły Twoje nogi”

Aktorka opublikowała kilka zdjęć z sesji, na której była ucharakteryzowana na postać z bajki. Wróblewska pokazała się w koronie, pomysłowym makijażu i dopasowanej stylizacji – kropką nad i, i uzupełnieniem tego looku były fioletowe włosy.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo głosów, że Julka w każdym kolorze wygląda dobrze. Okazało się, że aktorka nie zrezygnowała z blondu na głowie. Postawiła na zmianę, ale nietrwałą. Farba zejdzie po kilku umyciach – Julka jest jasną blondynką, dlatego tak nasycone kolory szybko farbują jej włosy.

Jedna z obserwatorek zauważyła, że zmiana koloru na głowie wiąże się z nową epoką w życiu. Wróblewska jej odpisała i wyjaśniła, co dla niej oznacza taka metamorfoza.

  • Stylowo, ponoć jak kobieta zmienia kolor włosów to znak, że zaczyna się dla niej nowa epoka.

  • W moim zaburzeniu mamy takie powiedzenie „should I die or dye my hair”. Gdy jest źle, to na moich włosach często pojawia się inny kolor – opowiedziała Julka.

  • Jak królewna lodu.

  • Wyglądasz Jula niczym królewna/królowa elfów.

  • Wyglądasz po prostu OBŁĘDNIE!

  • Julio coś ty zrobiła z włosami nie podoba mi się – czytamy pod zdjęciem.

Co myślicie o najnowszej metamorfozie aktorki?

Pasuje jej taki kolor?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wróblewska wylądowała w SZPITALU! W jakim jest stanie?

Julia Wróblewska skróciła WŁOSY i zmieniła ich kolor. Opinie są podzielone

Julia Wróblewska po trzech latach od dramy pozuje z lisem: „Powinnam była dużo wcześniej zgłosić się do psychiatry”