Trend w farbowaniu włosów, baleyage, znów jest na topie. Poznajcie jego odświeżoną wersję, czyli ILLUMINAGE. Zatrzymaj lato we włosach!

Brazilian Illuminage od Wella Professionals

Wella Professionals wprowadza na rynek dwie nowe usługi koloryzacji premium ILLUMINAGE i Brazilian Illuminage, opracowane wspólnie z globalnym ambasadorem Wella Professionals- Romeu Felipe. Od miękkich i naturalnych efektów ILLUMINAGE po odważne, bardziej rozległe panele kolorów w Brazilian Illuminage. Te profesjonalne usługi koloryzacji premium, w oparciu o modny obecnie trend jakim jest balejaż, przenoszą estetykę koloryzacji w odcieniach blondu na wyższy poziom.

Na czym polega?

ILLUMINAGE uwydatnia i podkreśla wybrane obszary włosów, pozwalając na uzyskanie naturalnie przenikających się jaśniejszych i ciemniejszych refleksów. Efekt końcowy jest świetlisty i naturalny. Brazilian Illuminage tworzy look z przyciemnionym obszarem u nasady i jaśniejszymi refleksami (smugami światła), które subtelnie wtapiają się w bardziej rozjaśnione końce włosów. Klientki mogą zachować swój naturalny kolor włosów u nasady, jednocześnie eksponując efekt jaśniejszych, muśniętych słońcem włosów. Brazilian Illuminage pięknie rozświetla pasma okalające twarz, jest zatem doskonałą usługą dla klientek, którym zależy na rozświetleniu tego obszaru.

Bazując na stale rosnącej popularności koloryzacji techniką balejażu i rozjaśniania włosów, Wella Professionals przedstawia nowy trend kolorystyczny marki: od „balejażu do Illuminage”, prezentując balejaż w pełnym świetle, a jednocześnie przenosząc na wyższy poziom usługi rozjaśniania i tonowania włosów z wykorzystaniem różnorodnej palety barw.

Bogata paleta kolorystyczna skupia się na subtelnych, stonowanych odcieniach uzupełnionych naturalnymi, głębszymi tonami, aby umożliwić stylistom odkrywanie nieprzeciętnych możliwości uzyskania wielowymiarowych rezultatów kolorystycznych. Od jasnych blondów i brzoskwiniowych tonów, po ciemniejsze brązy i zachwycające odcienie srebra – paleta kolorów oferuje szeroką gamę odcieni, które można łączyć i bawić się kolorami tak, by uzyskać looki inspirowane trendem kolorystycznym tego sezonu. Manifest tego sezonu brzmi: „Nie tylko farbuj włosy, ale rozświetl je.”

Mistrzem i twórcą ILLUMINAGE i Brazilian Illuminage jest człowiek słynący na całym świecie z ewolucji w koloryzacji blondów. Globalny ambasador Wella Professionals, Romeu Felipe, przenosi balejaż na nowy poziom naturalnego, promiennego blasku. Brazilian Illuminage, jako kontynuacja eleganckich, płynnych i subtelnych przejść, które zapewnia ILLUMINAGE, pozwala teraz na mocne obramowanie twarzy i bardziej wyrazisty, rozświetlony kontrast. Felipe jest twórcą stylizacji „ICONIC BLONDE” kilku najbardziej znanych brazylijskich gwiazd; jest też ekspertem w tworzeniu unikalnych technik koloryzacji, które podkreślają naturalne piękno klientek.

Wella Professionals wprowadza na rynek nowy produkt – BLONDORPLEX

Rozjaśnianie włosów króluje w koloryzacji dzięki stylistom, którzy tworzą wyrazisty i pełen blasku kontrast z oszałamiającymi i charakterystycznymi lookami Brazilian Illuminage. Wraz z przedstawieniem techniki Brazilian Illuminage, Wella Professionals wprowadza na rynek nowy produkt – BLONDORPLEX. Wielokrotnie nagradzany rozjaśniacz w proszku Blondor zyskuje teraz dodatkowe wzmocnienie w postaci nowatorskiej technologii rekonstrukcji wiązań WellaPlex. BLONDORPLEX, w połączeniu z maską wzmacniająca Wellaplex No2* zapewnia do 97% mniejszą łamliwość włosów*. Dzięki połączeniu niekwestionowanych zalet technologii BLONDORPLEX oraz wiedzy i doświadczeniu Romeu Felipe, stosując BLONDORPLEX, a następnie maskę Wellaplex No2 zyskujemy możliwość rozjaśniania włosów bez kompromisów.

Brazilian Illuminage to 3-etapowa usługa koloryzacji włosów:

1. Rozjaśnianie włosów BLONDORPLEX przy użyciu specjalnej folii do pasemek ILLUMINAGE (stosowanych podczas aplikacji i aktywacji mieszanki

2. Przyciemnienie nasady.

3. Tonowanie lub glossing farbą Illumina Color (w przypadku włosów kręconych zaleca się użycie farby Color Touch).

Styliści mogą teraz zaskoczyć swoje klientki koloryzacją techniką Brazilian Illuminage w połączeniu z zabiegiem BLONDORPLEX, i rozkoszować się rosnącą popularnością blond looków.

Fryzury w odcieniach blondu przetrwały próbę czasu i, jak dowodzą ILLUMINAGE i Brazilian Illuminage, pozostaną ponadczasowym i podstawowym wyborem w świecie fryzjerstwa i urody.

*Materiał partnera