Edyta Górniak (47 l.) jakiś czas temu w wywiadzie przyznała, że nie wierzy w pandemię koronawirusa (co nie znaczy, że samego wirusa nie ma – jest zdania, ze to co się dzieje na świecie zostało dokładnie zaplanowane) i nie ma zamiaru się zaszczepić, gdy pojawią się już odpowiednie szczepionki. Edzia tymi słowami naraziła się wielu celebrytom, którzy nie podzielają jej zdania. Jedną z takich osób jest Julia Wróblewska (21 l.), która postanowiła skrytykować wokalistkę.

Edyta Górniak uważa, że pandemia została ZAPLANOWANA przez globalistów: Dopóki żyję NIE DAM SIĘ ZASZCZEPIĆ

Julia Wróblewska krytykuje Edytę Górniak

Edyta Górniak wyrobiła sobie własne zdanie na temat pandemii koronawirusa i tym samym dołączyła do grupy koronasceptyków. Edzia przyznała, że według niej pandemia została zaplanowana i wyreżyserowana przez globalistów, którzy w ten sposób chcą zmusić miliony ludzi do szczepień. Piosenkarka zapowiedziała, że ani ona, ani jej syn nie zgodzą się na takie szczepienie.

Jej słowa nie obeszły się bez echa w Internecie i postanowił jej odpowiedzieć sam Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski (więcej TUTAJ). Do grona sceptyków teorii Edyty Górniak dołączyła Julia Wróblewska, która w swojej wypowiedzi nie szczędziła artystce słów krytyki.

Julia Wróblewska mówi na Instagramie, co myśli o teorii Edyty Górniak

Młoda aktorka jakiś czas temu zorganizowała razem ze swoim nowych chłopakiem liva na Instagramie, gdzie pojawiło się pytanie na temat koronawirusa. Internauta zapytał Wróblewską, co myśli na temat teorii Edyty Górniak o szczepionkach na koronawirusa.

Julia Wróblewska pochwaliła się związkiem na Instagramie. Zdradziła szczegóły nowej relacji

Wróblewska określiła wówczas Górniak mianem „typowego szura”  – co można interpretować jako osobę o skrajnych poglądach. Aktorka powiedziała, że nie popiera teorii Edzi, mało tego wytknęła jej – że ta za bardzo sugeruje się spiskowymi teoriami.

Nie mam zamiaru popierać zdania osoby, która wiedzę bierze z filmików na YouTube z żółtymi napisami i jest na tyle zacięta w tych teoriach, że idzie z tym jeszcze dalej, poza swoje social media. Jeśli powie, że 2+2 to 5, to też będziesz jej bronić dlatego, że osiągnęła sukces i karierę śpiewem? Dokładnie, śpiewem, a nie doktoratem z fizyki, chemii i technologii razem wziętych – wyjaśniła Julia.

View this post on Instagram

My partner in crime&wine 🤍 #couplegoals

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Julka przyznała, że docenia Górniak jako artystę, jednak zupełnie nie rozumie skąd się wzięły jej przekonania. Przyznała nawet, że to co mówi Edzia to są „kocopoły” wyssane z palca.

Nie oceniam jej talentu ani osiągnięć, bo są ogromne. Nie ujmuję jej wcale tego. Jednak to, co mówi, to są totalne kocopoły, a definicja „szura” się zgadza – przyznała Wróblewska.

Myślicie, że Edyta jej odpowie?

A Wy, z czyją opinią się zgadzacie? Jesteśmy ciekawi Waszego zdania na ten temat.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wróblewska z fretką na spacerze (ZDJĘCIA)

Edyta Górniak nie chce pracować z Justyną Steczkowską

Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski odpowiada Edycie Górniak. Podważył jej tezę na temat koronawirusa

Julia Wróblewska na spacerze z fretką - nie zapomniała o maseczce na twarzy.

Julia Wróblewska, fot. AKPA.

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu przyłapana przez fotoreporterów.

Edyta Górniak, fot. AKPA.