Pandemia koronawirusa trwa. Cały świat przechodzi kwarantannę, powiększa się też rzesza osób, które nie kryją swego sceptycyzmu związanego z wirusem.

Polscy celebryci otwarcie krytykują poczynania rządu – na pierwszej linii boju z obostrzeniami jest Viola Kołakowska. Teraz do grona sceptyków dołączyła Edyta Górniak.

Czytaj też: Viola Kołakowska w MOCNYCH słowach o Szumowskim w związku z otwarciem przedszkoli w czasie pandemii

Edyta Górniak u Marcina Roli mówi o koronawirusie i szczepionkach

Piosenkarka była wczoraj gościem programu Marcina Roli, prawicowego dziennikarza. Podczas rozmowy Edyta przedstawiła swoje poglądy na pandemię. Zdaniem Górniak pandemia koronawirusa została zaplanowana i wyreżyserowana przez globalistów, którzy – między innymi – chcą zmusić miliony ludzi do szczepień. Piosenkarka zapowiedziała, że ani ona, ani jej syn nie zgodzą się na takie szczepienie.

Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby pójść do laboratorium i analitycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi. Ponieważ nie posiadam takiej wiedzy i nie mam możliwości weryfikacji, to ja nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić i sama się nie zaszczepię. Jeśli to będzie oznaczało zagładę dla nas, to trudno… Bardzo radykalne mam do tego podejście – podkreśliła Górniak.

 

Wokalistka dodała, że w życiu wybiera to, co dała nam natura. Nie ma zaufania do tego, co sztuczne i chemiczne:

Ja zawsze byłam przeciwna chemii, jeśli już to łagodne środki przeciwbólowe i witaminy. Ja uważam, że należy dbać o witalność w sposób naturalny. Mam bardzo dużą wiedzę w tym zakresie, może wydam na ten temat książkę. Nauczyłam się tego w Azji i w Indonezji, może wydam książkę, bo to jest tak dużo ciekawych sposobów i wątków, jak w taki naturalny sposób dbać o organizm. Wszystko, co ziemia urodziła, co Pan Bóg nam podarował, to jest naturalne i zdrowe, natomiast to, czego ziemia nie urodziła, nie jest naturalne. Jak właśnie szczepienia, a nawet żywność paczkowana. Jeżeli ja na co dzień uważam na to, co jem, to tym bardziej dlaczego miałabym pozwolić, żeby mi ktoś coś wstrzyknął? To jest słowo przeciwko słowu, ja mogę inne słowo przyjąć za prawdę – mówiła Edyta Górniak.

Edyta Górniak do Karoliny Korwin-Piotrowskiej: „Odstawiamy alkohol my Dear”

Piosenkarka nie przeciwstawia się noszeniu maseczek, ale uważa, że powinno się je zakładać wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach.

Zdecydowanie należy podchodzić do zdrowia rozważnie. Jeśli faktycznie stanowi to jakieś zagrożenie, że jesteśmy bez maseczek, to należy to szanować. Ale jak jesteśmy w lesie, na plaży czy w aucie, to trzeba oddychać. Oddech to jest podstawowa funkcja życiowa i trzeba oddychać. Wdychamy świeże powietrze, a wydychamy to, czego organizm nie potrzebuje, więc jeśli mamy zamknięte usta i nos w maseczce, to wdychamy własne spaliny. Nie tego potrzebują nasze cząsteczki i krew. Więc jeśli nie jestem w tym tłumie, to ja po prostu maseczki nie noszę. Jeśli miałabym się udusić, to lepiej sobie strzelić w łeb, bo co to za życie nie mogąc oddychać. Jak wierzę w to, że jestem zdrowa, to jestem zdrowa, a jak wierzę, że za chwilę umrę na chorobę zakaźną, to wprowadzę taki program do mózgu, że rozprowadzi tę informację po całym organizmie i wywoła komórki rakowe – powiedziała Edyta.

Edyta Górniak pokazuje, jak powiększa usta konturówką, a internauci: NIE ŚCIEMNIAJ

Tymi słowami Górniak przypomina wypowiedzi Violi Kołakowskiej, która od kilku tygodni podkreśla, że nie będzie nosić maseczki, bo oddech jest najważniejszy.

Bardzo podobne poglądy na epidemię ma były partner Edyty Górniak, prawnik Piotr Schrammtutaj pisaliśmy o jego wypowiedziach na ten temat.

Karolina Korwin-Piotrowska komentuje wypowiedź Edyty Górniak na temat szczepień

Wywiad Górniak skomentowąła już Karolina Korwin-Piotrowska – obie panie nie przepadają za sobą, niedawno nie szczędziły sobie uszczypliwości. Korwin-Piotrowska pisze w komentarzu do posta:

Tak. To straszne. Doprowadziliśmy do tego, że w sprawach tak ważnych, jak życie i zdrowie, „wyroczniami”, osobami, które pyta się na poważnie o zdanie, są piosenkarki, kucharki, celebryci, aktorki. No dramat. To jest upadek świata i dowód na to, że żyjemy w czasach triumfu głupoty nad rozumem. Idiokracja pełną gębą. Jakaś telewizja, TVN albo Polsat, powinna zrobić o tym show. Mam tytuł: „Jak oni pie*dolą”. Prowadzić powinni na zmianę Ibisz z Chajzerem. Będzie hit – gromi celebrytów Piotrowska.

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Marcin Rola, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Marcin Rola, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Marcin Rola, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA