Trwa przygotowywanie się do kolejnej edycji „The Voice of Poland”. Jak dowiedział się „SuperExpress„, główną gwiazdą ma być Edyta Górniak, która zastąpi Margaret. Podobno diva już postawiła warunki współpracy. Powiedziała produkcji, że chce mieć komfort w pracy i chciałaby pracować nadal z Michałem Szpakiem. 

Edyta Górniak w The Voice of Poland

Edyta Górniak uważa, że pandemia została ZAPLANOWANA przez globalistów: Dopóki żyję NIE DAM SIĘ ZASZCZEPIĆ

Drugą osobą, z którą producenci programu chcieli nawiązać współpracę, miała być  – Justyna Steczkowska, która również była już jurorką w „The Voice” i nawet spotkała się z Edytą w 2014 roku.

Natomiast diva poinformowała producentów, że nie chce już pracować z Justyną Steczkowską.  

Edyta Górniak nawet w czasie pandemii wygląda obłędnie. Ta stylizacja podkreśliła jej nogi, jak u modelki

Jak widać, konflikt na linii Edyta Górniak i Justyna Steczkowska jeszcze nie został zażegnany. Natomiast konflikt na linii Doda – Steczkowska poszedł w niepamięć. Doszło do tego po śmierci Pawła Adamowicza, kiedy Rabczewska wyciągnęła rękę do Justyny i Edyty, aby zorganizować wspólnie koncert „Artyści przeciw nienawiści„. Na zaproszenie odpowiedziała tylko Steczkowska, z którą do dzisiaj ma świetny kontakt. Ostatnio byliśmy świadkami, jak obie piosenkarki połączyły się na relacji na żywo na instagramowym profilu, aby porozmawiać o kwarantannie.

Doda podczas domowej kwarantanny zorganizowała live z… Tego się na BANK nie spodziewaliście!

 

Edyta Górniak. Fot. Baranowski/AKPA

Edyta Górniak. Fot. Baranowski/AKPA

Justyna Steczkowska. Fot. AKPA

Justyna Steczkowska. Fot. AKPA