Justin Bieber leczy trądzik. Jego twarz już wygląda lepiej?
Chce mieć gładką cerę, by zachwycić wyglądem na ślubnym kobiercu.

Od pewnego czasu media rozpisują się na temat trądziku Justina Biebera. Niektórzy twierdzą, że pryszcze gwiazdora to wynik niezdrowej diety, inni uważają, że przyczyną są używki. Wygląda na to, że bożyszcze nastolatek zaczął dbać o cerę.
Bieber WYMAZAŁ Selenę z życia. I to dosłownie!
Paparazzi przyłapali go na spacerze. Wokalista rozmawiał przez telefon i nie był skrępowany obecnością fotografów. Co ciekawe, jego twarz wydawała się bardziej matowa, a na czole zmniejszyła się ilość pryszczy. Czyżby artysta chciał doprowadzić skórę do porządku, by zachwycić wyglądem na ślubie kościelnym, który ma odbyć się na początku przyszłego roku?
Selena Gomez jest ZSZOKOWANA zachowaniem Biebera
Zobaczcie fotografie ukochanego Hailey Baldwin. Jest coraz przystojniejszy? Widzicie poprawę stanu jego skóry?
Justyna | 3 kwietnia 2020
Ja mu naprawdę współczuje. Nie rozumiem tego hejtu, który się na niego wylewa ze względu na trądzik. Sama niestety coś o tym wiem, później bez lasera frakcyjnego się nie obędzie. Cieszę się, że miałam okazję skorzystać z zabiegów w Esderm we Wrocławiu, bo laser naprawdę zdziałał cuda z moją buzią – koniec blizn!
gość | 22 grudnia 2018
Ma tradzik to ma,jeśli mu to nie przeszkadza to chyba jego sptawa…moze chcial zeby media mialy o czym pisac.Dziwne jest to ze zaczal o siebie dbac jak Selena zaczela wracac do formy?Czy można to powiązać???JR.
gość | 21 grudnia 2018
bo ci, co nie ćpają, trądziku nie doświadczają nigdy…
gość | 21 grudnia 2018
dalej wygląda ciulowo
gość | 21 grudnia 2018
na tym zdjeciu w czapeczce jest niezle nacpany