Chociaż Justin Bieber (25 l.) i Hailey Baldwin (22 l.) są już po ślubie, wiele osób wciąż uważa, że jego jedyną miłością jest Selena Gomez. Oni zapewniają jednak, że łączy ich wyjątkowe uczucie. Chociaż nie mają długiego stażu, znają się od wielu lat. A co na ten temat mówią gwiazdy? Czy ich małżeństwo przetrwa?

Justin Bieber przyznał, że WCIĄŻ KOCHA Selenę i zawsze będzie ją miał w swoim sercu!

Justin Bieber i Hailey Baldwin – dopasowanie znaków zodiaku

Justin jest spod znaku Ryb, a Hailey jest Strzelcem – to niestety nie wróży dobrze dla związku. Kobiety spod tego znaku zodiaku są bardzo aktywne i pełne energii, a także niezależne. Nie boją się mówić głośno tego, co mają na myśli. Mężczyźni spod znaku Ryb natomiast mają spokojną naturę i lubią, gdy ich partnerka jest delikatna i subtelna. Liczy się dla nich przede wszystkim dom i praca. Są romantykami, podczas gdy Strzelce lubią flirtować i poznawać nowych ludzi.

Ale ROMANTYK! Zobaczcie, gdzie Justin Bieber zabrał swoją żonę Hailey na randkę (ZDJĘCIA)

Ryby i Strzelec nie są dobrze dobrani także pod względem temperamentów – nie będzie im się układało w łóżku. To może prowadzić do wielu nieporozumień, na skutek których odważna kobieta – Strzelec nie będzie miała oporów, aby złożyć pozew o rozwód.

W ich związku piękny jest tylko początek. Niestety, później dopada ich codzienność, widzą, że więcej ich dzieli, a nie łączy. Strzelec, który jest bardzo szczery, będzie wypominał Rybom wszystkie potknięcia.

Nie brzmi to dobrze…

ZOBACZ TAKŻE:

 

Justin Bieber i Hailey Bieber fot. Forum/BACKGRID

Justin Bieber i Hailey Baldwin

Justin Bieber i Hailey Bieber fot. Forum/BACKGRID

Justin Bieber i Hailey Bieber fot. Forum/BACKGRID