Justin Bieber (25 l.) przez lata, w show-biznesie miał opinię awanturnika i imprezowicza. Dopiero będąc w związku z modelką – Hailey Bieber wokalista się uspokoił. Jak sam powiedział w jednym z wywiadów, żona zmieniła go na lepsze i dzięki niej jest innym człowiekiem. Wobec Hailey, Bieber jest bardzo romantyczny. Stara się zaskakiwać żonę i często wychodzi z nią na randki na miasto.

Justin Bieber zaprosił fanów do swojego samochodu. W tym czasie Hailey….

Hailey Bieber jest zaborcza wobec Justina Biebera?

Justin Bieber i Hailey pobrali się 13 września 2018 r. We wrześniu ubiegłego roku zdecydowali się na odnowienie związku małżeńskiego, tym razem przysięgali przed samym przed Bogiem.

Małżeństwo zostało zauważone przez fotoreporterów, gdy zmierzali na do kina. Justin intensywnie promuje swój najnowszy singiel, ale znalazł czas by zabrać żonę na randkę. Małżeństwo zdecydowało się na pasujące kolorystycznie stylizacje. Oboje od stóp do głów ubrali się na czarno. Hailey przez cały czas trzymała się bardzo blisko męża, ciągle go dotykała, przytulała i podkreślała tym – że są na wspólnej randce.

Modelka ubrała długie spodnie z prostymi nogawkami, które wywinęła. Do spodni dopasowała czarną katanę. Tak prostą stylizacje dopełniła biżuterią. Na jej palcach u rąk można było zauważyć sporo pierścionków. Wszystkie wyglądały na kosztowne.

Justin pokazał się w czarnej bluzie i krótkich spodenkach pod które ubrał legginsy. Na głowę założył czapkę, którą przykrył jeszcze kapturem. Wokalista nagrywał coś na telefonie, a Hailey szeroko się uśmiechała.

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.Forum/X17

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.Forum/X17

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hailey Bieber zdecydowanie częściej powinna zakładać takie JEANSY. Jej nogi sięgały nieba!

Selena Gomez znów wbiła SZPILĘ Justinowi Bieberowi. Zobaczcie tekst tej piosenki

[Co działo się w show-biznesie 10 lat temu]: Największe skandale Biebera! Tego nie mogłeś przeoczyć (WIDEO)

Justin Bieber

Fot.Forum/Backgrid USA

Hailey Bieber

Fot.Forum/Backgrid