Justin Timberlake „zaniepokojony” zbliżającym się wydaniem wspomnień swojej byłej dziewczyny, Britney Spears. Źródła donoszą, że nie może doczekać się, co ta ikona popu może zdradzić na temat ich związku. To wydaje się go niepokoić i nie daje mu spokoju.

Justin Timberlake boi się ujawnienia prawdy?

Spekulacje o tym, co możemy znaleźć w oczekiwanej książce Britney, zatytułowanej „Kobieta we mnie,” są na porządku dziennym, a jedno źródło sugeruje, że Timberlake jest zaciekawiony tym, co jego była ukochana może ujawnić.

US Open: Justin Bieber w najmodniejszych (różowych) okularach przeciwsłonecznych sezonu

Niektóre źródła sugerują, że książka będzie miała na celu obalenie wizerunku Timberlake’a, ale osoba związan z wydawnictwem zapewnia, że to nie jest „atak” na nikogo. To ma być przede wszystkim szansa dla Britney, aby opowiedzieć swoją inspirującą historię, nie więcej i nie mniej.

Nie można nie zauważyć, że para celebrytów spotkała się z wielką uwagą mediów w 2002 roku, gdy po trzech latach związku rozstali się. Co ciekawe, wówczas Justin Timberlake, obecnie 42-letni, podczas wywiadu z Barbarą Walters podzielił się informacją, że zawarł pewną umowę z Britney, obecnie 41-letnią, która zakazywała im „konkretnego wyjaśnienia” przyczyn rozstania. Ale pytany o plotki tabloidów sugerujące, że Britney go zdradziła, Timberlake nie bronił jej. Zamiast tego stwierdził enigmatycznie: „Szczera prawda, nie jesteśmy doskonali. Nie osądzam nikogo.”

US Open: Justin Bieber w najmodniejszych (różowych) okularach przeciwsłonecznych sezonu

Również Britney unikała konkretnych komentarzy w odpowiedzi na pytanie Diany Sawyer, co zrobiła źle w związku, podczas wspólnego wywiadu telewizyjnego w kolejnym roku. Stwierdziła jedynie: „Myślę, że każdy ma swoją stronę historii, która sprawia, że czują się w określony sposób… i nie mówię technicznie, że on ma rację, ale też nie mówię, że ma racji.”

Pamiętamy także te słynne piosenki, jakie wydali w tamtym czasie. Po tym, jak członek *NSYNC zaśpiewał słynne słowa

„To nie tak, że tylko z nim rozmawiałaś, wiesz” w utworze „Cry Me a River”, „Gwiazda Crossroads” odpowiedziała utworem „Everytime,” który zawierał słowa: „Być może sprawiłem, że pada deszcz / Proszę wybacz mi / Moja słabość sprawiła ci ból / A ten utwór to moje przeprosiny.”

Jednak po premierze dokumentu The New York Times z 2021 roku zatytułowanego „Framing Britney Spears”, w którym przypomniano kontrowersyjny wywiad z Justinem Timberlake’em, wokalista stanął w obliczu ogromnej krytyki. W wyniku tego zmuszony był wydać późno przeprosiny dla swojej byłej dziewczyny na Instagramie. W swoim wpisie przyznał, że „głęboko przeprasza za czasy, w których jego działania przyczyniły się do problemu” i że „nie wypowiedział się w właściwy sposób, ani nie stanął w obronie tego, co było słuszne.” Dodał również, że „zawiódł” Britney pomimo „szacunku,” jaki do niej żywi.

Hailey Bieber bez makijażu. Tak naprawdę wygląda małżonka Justina

Choć Timberlake starał się naprawić swoje relacje z byłą partnerką, Britney wyraźnie nie zaakceptowała jego przeprosin. W 2022 roku ostro skrytykowała go na Instagramie za „używanie jej imienia,” gdy wydał utwór „Cry Me a River.” Okazuje się, że nowa książka Britney Spears może rzucić nowe światło przyczyny rozstania tej słynnej pary.

 

Forum

Forum

Forum