Na występ Justyny Żyły w 2. odcinku Tańca z gwiazdami czekali chyba wszyscy.

Po ubiegłotygodniowej wpadce, gdy Iwona Pavlović doszczętnie skrytykowała występ byłej żony Piotra Żyły, fani programu byli ciekawi, czy tym razem Justyna pokaże, że stać ją na więcej.

Występ Justyny Żyły w Tańcu z gwiazdami wywołał BURZĘ

Żyła tańczyła późno. Razem z Tomaszem Barańskim wystąpili jakjo jedna z ostatnich par. Czy było lepiej?

Zdaniem Oli Jordan – tak. Choć jurorka miała wciąż sporo zastrzeżeń, pochwaliła Justynę za postęp. Andrzej Grabowski dał Żyle i Barańskiemu za ich foxtrota aż 6 punktów. Iwona dała… 2.

Co prawda stwierdziła, że Justyna wytańczyła zdecydowanie więcej kroków, niż w 1. odcinku, ale wciąż była niezadowolona. Zasugerowała Żyle, by pilnie słuchała trenera i ćwiczyła dosłownie wszystko, bo z niczym sobie nie radzi. Dodała, że w pewnym momencie Justyna zawisła w ramionach partnera jak umierający łabędź.

Justyna Żyła BEZ MAKIJAŻU na treningu do Tańca z Gwiazdami (ZDJĘCIA)

Justyna za kulisami powiedziała, że po występie poczuła ulgę.

I to nie ona pożegnała się z show, a Dominika Tajner Wiśniewska. Żona Michała Wiśniewskiego upadła podczas występu, dostała tyle samo punktów, co Żyła (11), ale widzowie nie głosowali na nią tak chętnie, jak na Justynę.

Z show odpadła też Anna Jagodzińska – modelka zebrała mnóstwo komplementów za wygląd nóg, ale najwyraźniej dla widzów była zbyt egzotycznym uczestnikiem, by chętnie na nią głosowali.

Zdjęcia z 2. odcinka Tańca z gwiazdami znajdziecie w galerii poniżej.