Justyna Żyła swoje pięć minut postanowiła przedłużyć do kwadransa.

Justyna Żyła w SEKSOWNEJ stylizacji: Ale FIGURA

Po publicznym praniu małżeńskich brudów i sesji dla Playboya, była żona Piotra Żyły dostała swój program w jednej ze stacji TV, na koniec zgodziła się zatańczyć w Tańcu z gwiazdami.

W piątek wieczorem Justyna zadebiutowała na parkiecie w parze z Tomaszem Barańskim. Jej występ był dramatycznie słaby, słynąca z ciętego języka jurorka, Iwona Pavlović, totalnie skrytykowała Justynę:

Justyna ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa.  (…) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra! – wypaliła jurorka.

Justyna Żyła WKURZYŁA się w Pytaniu na Śniadanie

W internecie zawrzało – emocje nie ostygły do dziś. Fani Justyny nie szczędzą krytyki pod akdresem Pavlović. Piszą, że po pierwsyzm razie jurorka nie powinna była aż tak ostro hejtować Justyny.

Drugi obóz to antyfani Żyły, którzy są bardzo aktywni na jej instagramowym profilu. Ci nie przebierają w słowach. Bardzo mocno i nieraz obraźliwie uświadamiają Justynę, że jej miejsce jest nie na parkiecie TzG, ale zupełnie gdzie indziej. Naprawdę trzeba miec dużą odporność, by zmierzyć się z takimi ocenami.

Tymczasem Justyna Żyła wróciła do treningów. Po piątkowym słabym występie nie dała po sobie poznać, że jest jej przykro. W końcu jest twardą góralką i potrafi zachować zimną krew.

Może w następny piątek będzie lepiej? A nawet jeśli nie, to czy występ w takim show powininen wywoływać aż taką falę emocji, a nawet agresji?

Ludzie. To jest tylko zabawa.

 

Sonda

poll-violet

Po 1. występie w Tańcu z gwiazdami na Justynę posypały się słowa krytyki. Są uzasadnione?

1

Bzdura. Ludzie niech się zajmą sobą. Ona jest dorosła, może robić, co chce!

2

Tylko się ośmiesza. Po co jej to?

3

Mam mieszane uczucia i nie potrafię się zdecydować. Może czas pokaże, czy to był dobry krok?

scena z: Justyna Żyła, Tomasz Barański, SK:, , fot. AKPA/AKPA
scena z: Justyna Żyła, Tomasz Barański, SK:, , fot. AKPA/AKPA