Justyna Żyła (33 l.) sławę i rozpoznawalność zyskała przez małżeństwo z Piotrem Żyłą, które zakończyło się medialnym rozwodem. Justyna zaczęła publicznie prać małżeńskie brudy, a jej mąż był nieco bardziej oszczędny w słowach. Rozwód sfinalizowali dość szybko i później obyło się już bez kłótni. Dziś Justyna układa sobie życie na nowo i wszystko wskazuje na to, że w jej domu pojawił się mężczyzna.

Justyna Żyła przyznała się do uzależnienia; nie jest TANIE

Justyna Żyła jest w nowym związku?

Justyna próbowała swoich sił w show-biznesie, jednak teraz konsekwentnie dba o swój wizerunek blogerki kulinarnej. Na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 72 tysiące internautów – Żyła regularnie udostępnia zdjęcia swoich propozycji posiłków. Pod najnowszym zdjęciem Żyła zdradziła, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Jak przystało na dobrą panią domu, Żyła zdradziła – że jej pomysł na obiad był przygotowany z myślą o nowym partnerze.

Dzień doberek! Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego – podpisała zdjęcie Justyna

Żyła przeszła prawdziwą metamorfozę. Nie tylko powiększyła usta, ale zaczęła bardziej o siebie dbać. Widać, że Justyna wygląda teraz na szczęśliwszą. Jest zadowolona i promienieje.

Była żona Piotra już jakiś czas temu przekonywała, że jest gotowa na nową relację. Nie wiadomo, kim jest nowy partner blogerki kulinarnej. Justyna jak na razie postanowiła nie pokazywać wizerunku swojego ukochanego, jednak mamy nadzieję że wkrótce zmieni zdanie.

Gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justyna Żyła powiększyła usta i jest zachwycona efektem końcowym.”Polecam z całego serca!”

Justyna Żyła ZACHWYCIŁA ubiorem i makijażem na premierze filmu: Jakaś inna jesteś

Justyna Żyła szuka nowego partnera: Jestem gotowa na coś nowego

Justyna Żyła

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Justyna Żyła

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Justyna Żyła

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA