Justyna  Żyła (33 l.) na nowo musiała poukładać swoje życie, gdy wyszło na jaw – że rozwodzi się z mężem i ojcem swoich dzieci, Piotrem Żyłą. Po medialnej batalii byli małżonkowie postanowili zakopać topór wojenny dla dobra dzieci. Musiał minąć jakiś czas, jednak Justyna zadeklarowała, że jest gotowa na nowy etap w życiu. Teraz blogerka kulinarna zaczęła jeszcze bardziej o siebie dbać i zdecydowała się ponownie powiększyć usta.

Justyna Żyła przyznała się do uzależnienia; nie jest TANIE

Justyna Żyła kolejny raz powiększyła usta

Medycyna estetyczna jest teraz największym sprzymierzeńcem kobiet. Jeżeli zabiegi wykonywane są z głową i bez przesadyzmu, wówczas możemy poprawić mankamenty urody. Na drobną ingerencję zdecydowała się również Justyna Żyła, która ponownie powiększyła usta. Wcześniej Justyna była posiadaczką wąskich i mało widocznych ust. Po powiększeniu wyglądają bardzo dobrze, są pełniejsze i nawilżone.

Żyłę długo hamował strach przed bólem, wynikającym z wkuwania się igłą w usta. Jak sama napisała, nic nie bolało. Udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie porównawcze i wszyscy fani mogli zobaczyć, jak wyglądały jej usta przez zabiegiem. Różnica jest widoczna gołym okiem.

Usta… miękkie, nawilżone i równe! Długo się zastanawiałam nad zabiegiem i uwaga – nic nie bolało. Ale skorzystałam ze znieczulenia dentystycznego. (…) Polecam z całego serca!!! – podpisała zdjęcie Justyna

Fani w sekcji komentarzy nie szczędzili pochwał w stronę nowych ust Justyny. Większości ta metamorfoza przypadła do gustu. Żyła zdecydowała się na delikatne wypełnienie kwasem a całość nie wygląda sztucznie i przesadzenie.

Super, decyzja na plus

Świetnie wyglądasz

Bardzo ładnie, nie jest przesadzone

Mega, na wielki plus – pisali w sekcji komentarzy obserwatorzy Justyny

Usta Justyny Żyły przed i po powiększaniu:

A wy, zdecydowalibyście się na taki zabieg?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justyna Żyła ZACHWYCIŁA ubiorem i makijażem na premierze filmu: Jakaś inna jesteś

Justyna Żyła szczerze o NOWYM związku i partnerze

Justyna Żyła powiększy sobie usta? Celebrytka zaczęła się upiększać w klinice MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Sonda

poll-violet

Justyna Żyła powiększyła usta! Dobrze wygląda?

1
Justyna Żyła

Tak, zmiana na ogromny plus!

2
Justyna Żyła na ściance.

Nie. Wcześniej wyglądała lepiej.