Elton John (75 l.) i Britney Spears (40 l.) właśnie dziś wypuścili do sieci swój długo wyczekiwany duet, remake legendarnego klasyka „Tiny Dancer”, który nazywa się „Hold me Closer”.

Elton John nie mógł adoptować ukraińskiego dziecka

Nowa piosenka, która pojawiła się w serwisach streamingowych dziś to kawałek o średnim tempie z  charakterystycznym wokalem Spears. A wszystko w tanecznym rytmie, który interpoluje również mniej znaną piosenkę Johna z 1992 roku „The One”.

Po trudnej walce w usunięciu jej ojca ze stanowiska konserwatora, a następnie zakończeniu konserwatorium, byłem zasypywany pytaniami o to, co Britney zrobi dalej […] Moja odpowiedź była prosta: Po raz pierwszy od 13 lat jest to tylko jedna osoba i tylko jedna osoba: Britney – powiedział Page Six prawnik Spears.

Britney Spears i Elton John w duecie

„Nikogo nie powinno dziwić, że jej pierwszy projekt jest ogromnym sukcesem […] Jak już mówiłem, Britney jest genialną artystką i ikoną. Wiele przeszła. Niezależnie od tego, co wybierze dalej, jeśli w ogóle, jestem z niej bardzo dumny”, dodał prawnik Britney Spears.

Elton John atakuje Watykan. Ma rację?

„Hold Me Closer” to pierwszy oficjalny singiel Spears od czasu „Slumber Party”, który pojawił się na jej albumie „Glory” z 2016 roku. „Glory” zostało następnie wydane w 2020 roku, gdy Spears walczyła w sprawie swojego konserwatorium, z którego została uwolniona rok później.

Oryginalna wersja „Tiny Dancer” pochodzi z albumu Eltona Johna z 1971 roku „Madman Across the Water”.

Elton John

Fot.Forum/Keith Mayhew

IG: britneyspears