Kacper Tekieli dziś skończyłby 39 lat. Justyna Kowalczyk udostępniła prywatne nagranie z mężem

Kacper Tekieli – polski alipinista, instruktor a prywatnie mąż Justyny Kowalczyk zmarł w skutek lawiny śnieżnej, 17 maja 2023 roku w szwajcarskich Alpach, gdzie podjął się zdobywania kolejnych czterotysięczników. Podczas wyprawy towarzyszyła mu żona Justyna Kowalczyk oraz ich synek Hugon, którzy przebywali w kamperze, gdy wydarzyła się tragedia.

Po tragicznej śmierci ukochanego, Justyna podczas mowy pogrzebowej obiecała Tekielemu, że z całych sił będzie starała się żyć i nigdy się nie podda oraz nie porzuci miłości do gór, które zabrały jej męża.

Justyna Kowalczyk pokazała grób Kacpra Tekielego. Uwagę zwraca napis

Justyna Kowalczyk wspomina zmarłego męża w dniu jego urodzin. Kacper Tekieli skończyłby dziś 39 lat

Dziś, 23 listopada, Kacper Tekieli świętowałby 39. urodziny. Z tej okazji Justyna Kowalczyk na InstaStories opublikowała archiwalne nagranie, na którym razem z mężem zdobywała najwyższy szczyt górski w Rumunii – Moldoveanu.

Na nagraniu sportsmenka zaprezentowała zapierający dech w piersiach widok oraz szlak na szczyt, na którym widać maszerującego w jej męża z synkiem na plecach. Filmik podpisała słowami:

Dzisiaj 39 lat skończyłby najlepszy człowiek, jakiego poznałam.

IG: justyna.kowalczyk.tekieli
IG: justyna.kowalczyk.tekieli
IG: justyna.kowalczyk.tekieli
IG: justyna.kowalczyk.tekieli

Dziś pogrzeb męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli spocznie w grobie, który skrywa rodzinną tragedię

pasekkozak

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekielego. Akcja ratunkowa rozpoczęła się dopiero następnego dnia

IG: justyna.kowalczyk.tekieli/

Nie żyje Kacper Tekieli
Nie żyje Kacper Tekieli
Kacper Tekieli - alpinista i instruktor
Kacper Tekieli – alpinista i instruktor
 
1 Komentarz
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

A gdyby się tak zasłabł? albo się przewrócił ? to dzieciątko w tym nosidle miało by się mało komfortowo.