Agnieszka Kaczorowska bardzo szybko poinformowała, że spodziewa się dziecka. Zaledwie w drugim miesiącu ciąży, w sylwestra wrzuciła zdjęcie z brzuszkiem. Od tego czasu zaczęły się reklamy parentingowe.

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

26 lipca Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami, a we wtorek córeczka była już w domu. Kilka godzin później wrzuciła zdjęcie z domu. Widzimy malutkie rączki noworodka i nosidełko „Britax Römer„. Oczywiście w opisie oznaczona marka.

Internauci widzą i są świadomi, że Kaczorowska dostaje za to pieniądze albo darmowe produkty. W komentarz fani nie mają litości:

Zaczynają się reklamy…

Och i zacznie się reklamowanie 😝jak nie wózka, to fotelika , to łóżeczka, pościeli 😝😝😝😝

Reklama musi być…..

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mam już swój zestaw do pobrania krwi pępowinowej! ❤️ . Jak każda mama wierzę, że bankowane komórki macierzyste nigdy się nam nie przydadzą, ale też jak każda mama, chcę zrobić wszystko, aby ubezpieczyć nasze Maleństwo.❤️ Jest to nasza świadoma decyzja i wiedząc jaki potencjał niesie ze sobą medycyna, zdecydowaliśmy się na bankowanie w @polskibankkomorekmacierzystych 💪🏻👍🏻 . ________________ Wszystkich niewtajemniczonych oraz nieprzekonanych zapraszam do obejrzenia ostatniej rozmowy w cyklu #BędęMamą 👉🏻 LINK w BIO. Przy okazji, do poniedziałku trwa KONKURS pod tym odcinkiem❗️ ✊🏻 #BedeMama #rodzew2019 #rodzew2020 #brzuchatki #PBKM #krewpepowinowa #polskibankkomorekmacierzystych #AgnieszkaKaczorowskaPela

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)