Kaia Gerber (18 l.) zdecydowanie rozpoczyna nowy etap w życiu. Młoda, piękna, robiąca zawrotną karierę w modelingu Gerber niedawno zakończyła związek z komikiem Pete Davidsonem. Teraz, gdy jest singielką chętniej udostępnia fotki w odważnych pozach. Na jednej z nich zdradziła, jaki nowy tatuaż zdobi jej ciało.

Kaia Gerber PRZYBITA po rozstaniu z chłopakiem na lotnisku z mamą (ZDJĘCIA)

Kaia Gerber pokazała tatuaż na żebrach

Mówi się, że Kaia Gerber zerwała ze starszym od siebie Pete Davidsonem. Parę połączyło gorące uczucie, ale wygląda na to, że w ich związku pojawiły się problemy. Mama modelki, Cindy Crawford od samego początku była sceptycznie nastawiona do nowej relacji córki, a teraz w końcu może odetchnąć z ulgą. Kaia jest wolna jak ptak i pokazuje to na swoim Instagramie.

Gerber zrobiła selfie w lustrzane, dzięki temu można było zobaczyć kilka jej tatuaży, w tym jednego małego anioła, który znajduje się w górnej części jej tułowia. Kaia od pasa w górę była topless. Wyglądała na pewną siebie, gdy patrzyła prosto w obiektyw z ostrym spojrzeniem. Krótkie włosy ułożyła na bok.

Elf – podpisała zdjęcie modelka

Kaia Gerber

Fot.Instagram/kaiagerber

Oprócz anielskiego tatuażu, Kaia ma jeszcze co najmniej 5 mniejszych malunków. Na ramieniu można wypatrzeć małe serce, który zrobiła ze swoim bratem Presleyem Gerberem, 20 stycznia. Oprócz tego widać dwa napisy na prawej dłoni, cytat wytatuowany na barku czy napis nad łokciem w lewej ręce.

Fani szybko skomentowali nowe zdjęcie Kaii, większość z nich nie mogła wyjść z podziwu, jak duże podobieństwo jest między modelką a jej sławną mamą. Kaia zdecydowanie odziedziczyła urodę po rodzicielce.

Nowy tatuaż modelki, Kai Gerber:

View this post on Instagram

elf

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

View this post on Instagram

@yslbeauty touche éclat 3D all over glow #iamthelight

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Wiedzieliście, że Kaia jest taką fanką tatuaży?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kaia Gerber jest coraz chudsza. Zaraz zostanie z niej sama skóra i kości? (FOTO)

Kaia Gerber spotyka się z Petem Davidsonem? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki!

Siostry Hadid, Miley Cyrus i Kaia Gerber na pokazie Marca Jocobsa w Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Kaia Gerber Cindy Crawford

Fot.Mega Agency/Forum

Kaia Gerber Cindy Crawford

Fot.Backgrid USA/Forum