Karolina Gilon o związku z modelem, Adamem Niedzielskim: Bardzo się kochamy, ale…

Karolina Gilon Karolina Gilon

Karolina Gilon (31 l.) od kilku miesięcy jest zakochana – modelka spotyka się z Adamem Niedzielskim, który robi karierę w modelingu. W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Karolina zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa.

Karolina Gilon opowiada, jak straciła kontrolę nad swoją wagą: „Liczyłam każdą kalorię, każdy plasterek sera. Każdego banana”

Jesteśmy z Adamem bardzo szczęśliwi. Bardzo się kochamy, ale nie chcę o tym mówić, bo to jest sfera prywatna i wydaje mi się, że pewne rzeczy po prostu trzeba zachować dla siebie – podkreśla Gilon.

Gwiazda Top Model nie ukrywa, że nie chce dzielić się z całym światem swoja prywatnością:

Zawsze sprawia mi ogromną trudność mówienie o moim życiu prywatnym, bo wiem, że jeśli nie zostawię jakiejkolwiek cząstki dla siebie, to będzie ciężko – mówi modelka.

Karolina Gilon otwarcie o swoim defekcie: Moja twarz nie jest idealnie symetryczna

Życie Karoliny układa się teraz po jej myśli. Modelka jest spełniona nie tylko prywatnie, ale i zawodowo:

Kocham to, co robię zawodowo, a chłopak jest dla mnie ogromnym wsparciem – dodaje Gilon.

Karolina Gilon jeszcze nigdy nie była tak szczera o… seksie!

https://www.instagram.com/p/B7nlRl5Ae2Q/

https://www.instagram.com/p/B6LhBOCADJv/

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

19 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Wygląda jakby ktoś ją uderzył ją w szczęke i spuchła.

O czym jest ten artykuł?

[…] Read More […]

Jest bardziej męska niż jej chlopak

Jest wyjątkowo nie atrakcyjna

chyba ma guza ślinianki

Jezu, co jest z jej twarzą?!

Wyglada jak facet

Ta miniaturka wygrala haha jaka szczena omg

Fajna babka i niegłupia!

Wygląda jak jego starsza siostra

Wow ale szczena!

Ale szczena 😳😳😳

Ona ma taką krzywą szczęke?dziwnie to wygląda.

nie pasuja do siebie