Emocje po wyborach prezydenckich jeszcze nie opadły. Ostatnie chwile przed finiszem były szczególnie gorące. Nikt nie spodziewał się takich, a nie innych wyników pierwszej tury. Bronisław Komorowski robił wszystko, co mógł, by zyskać zaufanie większej grupy wyborów i przejąć głosy po Pawle Kukizie. Udał się nawet do show Kuby Wojewódzkiego, co mocno skrytykowała właśnie Karolina Korwin-Piotrowska.

Dziennikarka, która słynie z ciętego języka, zamieściła długi felieton na portalu onet.pl, w którym skomentowała polityczne wydarzenia. Wojewódzkiemu i Komorowskiemu poświęciła dłuższy fragment:

Na pewno, w podziękowaniu za zwycięstwo, Andrzej Duda powinien prosto ze sztabu, z własnoręcznym autografem, wysłać butelkę mocnego i drogiego szampana Kubie Wojewódzkiemu. W jego programie Prezydent Komorowski, pan w mocno średnim wieku, niewątpliwie uroczy, ale raczej zabetonowany, dramatycznie starał się udowodnić, że ma luz nastolatka i nie chciał powiedzieć, co dokładnie palił i czy śniła mu się Magdalena Ogórek. To nie było dobre. Raczej smutne. Bardzo na siłę. Szkoda. Ale oglądalność była astronomiczna. A w mediach o to chodzi. Komorowski jakby co fuchę po wyprowadzce z Belwederu ma. U Kuby. Szkoda, że z medyczną marihuaną, „załatwioną” w programie, raczej już nie wyjdzie, bo przynajmniej byłby po tym show jakiś konkret.

A tak został tylko żyrandol.

Zgadzacie się?

BELWEDER SELFIE – CZYLI NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI – Making of.Tylko na Player.pl o tym – Jak służby pisały mi pytania a byli oficerowie WSI pisali odpowiedzi …Wtorek – zaraz po programie – 23:30 !k.

Posted by Kuba Wojewódzki – Król TVN on 17 maja 2015

Karolina Korwin-Piotrowska ostro pojechała po Komorowskim

Karolina Korwin-Piotrowska ostro pojechała po Komorowskim