Kasia Cichopek kontynuuje karierę sexy mamy. Na Facebooku pochwaliła się właśnie swoją nową, druga książką – poradnikiem. Pokazała tez jego okładkę.

Kochane mamusie! Mamy zaszczyt zaprezentować wam poradnik na,który wszystkie od dawna czekamy:-D „Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!\” to kolejna książką Kasi Cichopek – tym razem w całości poświęcona tematom zdrowego odżywiania. Chcemy bardzo mocno podziękować wszystkim sexy mamom, których wkład w książkę jest nieoceniony! Jesteście wspaniałe- udowodniłyście nam to już nie raz:-) Wasze porady, zwierzenia, przepisy stanowią bardzo istotną cześć samej książki. Mamy nadzieję, że pokochacie ją tak samo mocno jak „Sexy Mamę” Poradnik już niedługo pojawi się w księgarniach!! A my już dziś prezentujemy okładkę. I jak wam się podoba? Nie możecie się jej doczekać:-)? – czytamy na facebookowym profilu Sexy Mam.

Kasia faktycznie jest chodzącym przykładem tego, jak znakomicie można wyglądać po urodzeniu dziecka (dodajmy również – poświęcając na dbanie o siebie sporo czasu i środków).

Cichopek wyraźnie idzie tropem zachodnich gwiazd, które na swym macierzyństwie zbiły fortunę. Przykład – Tori Spelling.

Czekamy zatem na książkę. A najbardziej czekają pewnie sexy mamy 🙂

\"Kasia

\"Kasia

\"Kasia

\"Tori

\"Tori

\"Tori