Kasia Tusk jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w naszym kraju. Działalność w sieci zaczęła w 2011 roku i po dziś dzień rozwija swoje kanały w social mediach. I mimo że mogłaby ze swojej rozpoznawalności korzystać w znacznie większym stopniu, córka Donalda Tuska na co dzień niewiele opowiada o prywatnym życiu. Na Instagramie publikuje bowiem częściej ładne, lifestylowe zdjęcia i „nie zwierza się do telefonu”. Niedawno zdecydowała się jednak na wyjątek i wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie.

Kasia Tusk nigdy tego nie robiła! Przemówiła na Instagramie

Kasia Tusk zdradziła, jak wygląda jej życie po urodzeniu córek

Co więc wiadomo na temat prywatnego życia Kasi Tusk? 36-latka od lat związana jest z architektem, Stanisławem Cudnym. Małżeństwo doczekało się dwójki pociech – Lilianny i Marii. I gdyby wierzyć tylko social mediom, cała czwórka prowadzi idealne, instagramowe życie. Rzeczywistość jednak bywa mniej kolorowa, co zresztą przyznała sama blogerka. Okazuje się bowiem, że od narodzin pierwszej dziewczynki, para nie spędziła razem więcej niż pół dnia!

Od czasu pierwszego porodu (tj. pięć i pół roku) ani razu nie udało nam się z mężem spędzić we dwoje więcej niż 12 godzi dziennie, nie mówiąc już o weekendzie. Dzieci rozgrywają nas koncertowo, a my się dajemy — przyznała Kasia.

Kim jest rodzina Donalda Tuska? W domu mówiono po niemiecku, ojciec go lał, a żona wdała się w romans

Co ciekawe, córka Premiera RP dodała też kilka modowych faktów o sobie – na przykład, że woli legginsy od spódnic i najchętniej chodziłaby wyłącznie w rozpuszczonych włosach.

Częściej chodzę w legginsach niż w spódnicy. Bardzo nie lubię siebie w związanych włosach, więc jeśli spotkaliście mnie kiedyś na mieście w kitku to znaczy, że nie planowałam tego dnia wychodzić do ludzi, ale jednak coś mnie do tego zmusiło — czytamy na Instagramie.

Myślicie, że się rozkręci i regularnie będzie serwować nam takie „sekrety”?

Stylowe mieszkanie Kasi Tusk. Blogerka stale zachwyca klasyką!

Kasia Tusk, fot. IG @makelifeeasier_pl