Kasia Tusk (33 l.) raczej stroni od pokazywania w mediach społecznościowych swoich bliskich – skupia się na pokazywaniu pięknych kadrów, na których najczęściej prezentuje swoje mieszkanie, czy stylizacje modowe. Tym razem zrobiła wyjątek i udostępniła fotkę, na której zapozowały trzy pokolenia – jej mama i Kasia z córką. Fajna pamiątka?

Kasia Tusk pokazała, jak wygląda jej domowe biuro. Fani zachwycają się wnętrzem: „Takie korpo to ja rozumiem”

Katarzyna Tusk na rodzinnej sesji zdjęciowej

Katarzyna Tusk na Instagramie zgromadziła 368 tys. Internautów. Kasia bardzo rzadko pokazuje swoją córkę na zdjęciach – skupia się na pracy i najczęściej na jej profilu można znaleźć fotki stylizacji, czy idealnie urządzonych wnętrz. Teraz postanowiła pokazać rodzinną fotografię, która została wykonana nad polskim morzem.

Kasia Tusk z mężem i córką – takie zdjęcia to rzadkość na Instagramie blogerki

Na zdjęciu Kasia pozuje z mamą Małgorzatą i córeczką. Tusk w opisie podkreśliła, że pandemia koronawirusa uświadomiła jej, jak szybko można przewartościować swoje życie i to, co kiedyś wydawało się ważne i istotne – teraz takie nie jest.

Blogerka zdradziła, że według niej tegoroczne wakacje będą inne nie tylko z powodu wirusa, ale przede wszystkim z powodu nastawienia.

Koronawirus i wywołana nim pandemia to straszna rzecz. A jednak, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że przez wszechobecne obostrzenia łatwiej dostrzegamy istotę prawdziwych wakacji (a może nawet istotę szczęścia?). Choć na każdym kroku mówią nam, że musimy utrzymać dystans, to te wakacje sponsorować będzie słowo „bliżej”. Bliżej siebie, bliżej natury, bliżej domu, bliżej najprostszych, zwykłych rzeczy – napisała Katarzyna.

Fani w komentarzach nie ukrywali, że rodzinne zdjęcia Katarzyny bardzo przypadło im do gustu. W komentarzach posypały się słowa zachwytu.

Przepiękne ujęcie.

Jeśli się mieszka nad morzem to wakacje można mieć cały rok.

Ten rok przyniósł pomysły na bliskość, na która nigdy nie było czasu.

Cudowne zdjęcie. O ile dobrze widzę, na zdjęciu jest babcia, córka i wnuczka. Wspaniała pamiątka – pisali fani.

A Wam, jak podoba się rodzinna fotka Kasi?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kasia Tusk pokazała PIERWSZE kroki swojej córki

Donald Tusk wspiera swoją córkę Kasię na Instagramie: „Pamiętaj, całe to zło kiedyś minie”

Kasia Tusk w ogrodzie z córeczką. Internauci są zachwyceni ubiorem dziewczynki