Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zszokowało opinię publiczną. Choć wielu myślało, że być może para jeszcze się zejdzie, jednak wszystko wskazuje na to, że Kasia i Marcin podjęli ostateczną decyzję. Aktorka ostatnio przeniosła swoje rzeczy do nowego mieszkania: „Kasia zamieszkała w bardzo ekskluzywnym miejscu na warszawskim Mokotowie” – doniósł „SuperExpress”.

Katarzyna Cichopek przerywa milczenie po rozstaniu. Tryska energią!

Katarzyny Cichopek i Maciej Kurzajewski

Para do tej pory nie zdradziła, co było powodem ich rozstania. Tuż po wydaniu oświadczenia pojawiły się plotki, że Katarzyna Cichopek jest w bliskich relacjach z Maciejem Kurzajewskim. Niektórzy internauci wprost piszą o ich romansie… Nie bez powodu pojawiły się takie plotki, w końcu od 1,5 roku prowadzą razem „Pytanie na śniadanie”, a dziennikarz sam rozwiódł się po 23 latach z Pauliną Smaszcz na początku 2020 r.

Marcin Hakiel znów w ogniu pytań. Zdradził, gdzie mieszka i czy nadal z Katarzyną Cichopek

Kasia i Maciej jeszcze ostatnio podsycili plotki, kiedy usiedli obok siebie na rozdaniu Wiktorów: „Co chwila coś sobie szeptali. Dziennikarz wyraźnie był pod wrażeniem koleżanki” – pisała „Rewia”.

A teraz według informatora „Rewii” prezenterka była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego: 

Ostatnio aktorka była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego. A kilka dni temu zabrała resztę swoich rzeczy z domu męża. Wyraźnie widać, że jest zdecydowana rozpocząć nowy rozdział w życiu. Raczej nie w pojedynkę – podaje „Rewia”.

Jak myślicie, to tylko plotki, czy prawda?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel PODZIELILI majątek wart 10 milionów! Co komu przypadło?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Anna Lewandowska, SK:, , fot. AKPA

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski fot. Krzysztof Jarosz / Forum