Katarzyna Glinka (43 l.) jest mamą dwójki dzieci, synów Filipa i Leo, którego urodziła w maju. Obecnie aktorka przebywa na wakacjach – pochwaliła się fotką w bikini i zdradziła, że kiedyś miała kompleksy.

Katarzyna Glinka wyprowadza się NA STAŁE z Polski?! Wybrała wyjątkowe miejsce

Katarzyna Glinka w bikini

Katarzyna Glinka jest zaręczona z Jarosławem Bienieckim, z którym budują dom. Tymczasem razem z bliskimi wybrała się na urlop. Pokazała stamtąd zdjęcie w bikini. Aktorka ma świetną figurę.

Kiedy byłam po 30-stce wstydziłam się wejść na scenę w bieliźnie🤭🙈 pamiętam, ze błagałam reżysera, żeby pozwolił mi założyć majtki, w których będę miała przedłużone nogawki 😂😂😂 potwornie się wstydziłam i bałam oceny. Dzisiaj już mnie to nie rusza. Im jestem starsza tym mniej przejmuję się tym co powiedzą inni. Wiem też, ze najczęściej krytykują Ci, którzy mają sami ogromne lęki, kompleksy, hamulce i ograniczenia 😳😳😳- napisała.

Katarzyna Glinka z dziećmi na Teneryfie. Pokazała najmłodszego syna

Zdradziła, że otrzymała wiadomość, w której internautka zarzuciła jej, że nie wypada pokazywać się w samym stroju kąpielowym.

Dlatego tej Pani, która na priv napisała mi, ze nie przystoi tak Matce małego dziecka w stroju się pokazywać publicznie odpisuję- to są Pani ograniczenia. Polecam nad nimi popracować będzie Pani miała więcej luzu dla samej siebie. Będzie nam wszystkim lepiej na świecie. 😉😉😉Ściskam !!!!

Katarzyna Glinka zorganizowała partnerowi przyjęcie-niespodziankę. Pochwaliła się zdjęciami

Ma rację?

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Gałązka/AKPA