Katarzyna Glinka (42 l.) w połowie 2019 roku zaręczyła się z Jarosławem Bienieckim. 1 stycznia 2020 roku potwierdziła, że spodziewa się dziecka, a już na początku maja powitali swoje pierwsze wspólne dziecko – Leona.

Katarzyna Glinka z synem

WOW! Partner Katarzyny Glinki pokazał nagi brzuszek aktorki

Katarzyna Glinka chętnie pokazuje siebie na Instagranie. Natomiast stara się zachować prywatność swoich dzieci. 7-letniego syna Filipa z małżeństwa z Przemysławem Gołdonem  prawie w ogóle nie pokazuje, a Leona czasami pokaże, ale nie całego.

Katarzyna Glinka zorganizowała partnerowi przyjęcie-niespodziankę. Pochwaliła się zdjęciami

Dzisiaj zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie z Teneryfy, gdzie obecnie przebywa z partnerem i dziećmi. Aktorka trzyma na rękach swoje najmłodsze dziecko. Widzimy, że Leon rośnie jak na drożdżach. Za każdym razem, kiedy Kasia opublikuje z nim zdjęciem, jest jeszcze większy.

Nie trudno tutaj poczuć wiatr we włosach …😆 bardzo mi tego w ostatnim czasie potrzeba 🙌🙌🙌 ps fachowcy od insta powiedzą,ze NIE NALEŻY TAKICH ZDJĘC WRZUCAĆ NA WALLa 😬😬😬 mina jakaś taka niedopracowana 🤪 ale co tam, mnie się podoba to szaleństwo na głowie 🤩🤩🤩 ściskam wszystkich !!!!!motheroftwo – napisała Glinka.

Katarzyna Glinka urodziła synka! Aktorka pokazała zdjęcie i zdradziła, jak dała mu na imię

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)