Katarzyna Glinka zakochała się na nowo w Jarosławie Bienieckim, prezesie Runmageddonu. Na początku maja powitali na świecie syna Leona. Aktorka ma też 8-letniego syna Filipa, który urodził się, gdy ta była żoną Przemysława Gołdona.

Urodziny Jarosława Bienieckiego

Katarzyna Glinka zachwyca figurą na plaży w Kołobrzegu. Wygląda jak nastolatka

Katarzyna Glinka dzisiaj złożyła wzruszające życzenia partnerowi z okazji 40 urodzin. Aktorka szczerze napisała, że uwielbia dojrzałych facetów i dopiero teraz zacznie im się układać. Zdradza też, że to ona zorganizowała przyjęcie niespodziankę i udało jej się dochować tajemnicy.

Yyyeeaahhh!!! Nareszcie, pomimo tego, ze podobnie jak Joe z Przyjaciół miałeś umowę z Bogiem to jednak stało się!!! Skończyłeś 40 lat !!!! Dla mnie super – ileż można prowadzać się z Młodzieżą, wiesz, ze w Mężczyznach uwielbiam dojrzałość także teraz to dopiero zacznie się nam układać !!! poza tym lepiej mieć z górki niż być pod nią, to dla wielbicieli wspomnianych Przyjaciół jeszcze jeden urodzinowy cytat, a teraz serio – Kochanie jestem MEGA szczęśliwa, ze udało mi się Ciebie wkręcić. Uwielbiam robić niespodzianki !!! Cudnie było patrzeć na to totalne zaskoczenie na Twojej twarzy kiedy zobaczyłeś swoich przyjaciół z całej Polski,którzy przyjechali żeby Cię uścisnąć🥰 Bądź zdrowy i spełniaj marzenia. Ps tort przygotowała @lewicka_cake cudowni ludzie,którzy prowadzą swoją cukiernię w Piasecznie. Ciężko mnie zadowolić,nie jestem fanką tortów, a ten był MEGA smaczny !!!!!! Dzięki wielkie

Katarzyna Glinka odmłodniała po porodzie? „Z młodszym rodzeństwem na spacerek wychodzisz?”

Pochwaliła się kilkoma zdjęciami z hucznego przyjęcia. Widzimy, że aktorka przygotowała ogromny tort czekoladowy. Z kolei na „boomerangu” można zobaczyć, jak Kasia wywijała na parkiecie z Jarosławem.