Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki byli parą od kilku lat. Mają razem 2-letniego synka Leo. A pod koniec lutego wprowadzili się do nowo wybudowanego domu.

Katarzyna Glinka chwali się pierwszymi ujęciami wyremontowanego domu

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zerwali

Teraz jak dowiedział się „Super Express”, Katarzyna Glinka zerwała zaręczyny z Jarosławem Bienieckim. Bliska znajoma aktorki powiedziała w tabloidzie, że nie mogła znaleźć stabilnego życia u boku narzeczonego.

To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło – czytamy w „SE”.

Katarzyna Glinka wzięła ŚLUB? Zdradził jej ukochany: „Wiem, wiem… miała być impreza, stado gości”

Podobno para już od czasu przyjścia na świat ich syn zmagała się z kryzysem w związku. Według tabloidu Jarosław nadwyrężył zaufanie Kasi:

Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała, bo dla niej najważniejsza jest rodzina. Zdecydowała się nawet na budowę domu – pokryła koszty i samodzielnie doglądała robót – pisze „SE”.

Katarzyna Glinka potwierdziła w tabloidzie, że rozstała się z Jarosławem Bienieckim:

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować – skomentowała Glinka.

Z kolei mężczyzna odpowiedział na pytanie „SuperExpressu” dość zawile:

Rozstanie? Powiem tak: Kasia to kobieta wielu talentów i pełna uroku. To są sprawy prywatne, których nie będę komentował – powiedział Bieniecki.

Katarzyna Glinka u Żurnalisty przyznała, że jej największą porażką w życiu był ROZWÓD

Katarzyna Glinka jeszcze niedawno była w podcaście Żurnalisty i nawet przez sekundę nie został poruszony wątek jej obecnego związku. Za to dużo mówiła o rozstaniu z pierwszym mężem, przyznała, że to jest jej największa porażka:

To rozwód, rozpad rodziny. Dla mnie rodzina była ważna, to że się tak posypało. Dzisiaj to jest bardzo proste, nie udaje się, nie zgadzamy się, dziękuję i tyle. (…) Chciałam ją mieć (red. rodzinę), czułam, że to jest do pogodzenia: kariera i dziecko i rodzina…-  tłumaczyła Katarzyna.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Glinka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka, fot. Podlewski/AKPA