Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są parą od kilku lat. Mają razem rocznego synka Leo. Obecnie przebywają w Grecji na Santorini. Ukochany aktorki zdradził, że wzięli ślub!

Katarzyna Glinka jest wściekła. Sława przeszkadza jej w remoncie domu

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wzięli ślub?

W marcu 2019 roku Bieniecki oświadczył się Kasi. Kiedy występowała w teatrze, po zakończeniu sztuki wszedł na scenę z ogromnym bukietem róż. Było ich 183 – tyle dni minęło odkąd się poznali.

Postanowili wziąć skromny ślub w Grecji.

Wiem, wiem… miała być impreza, stado gości, jazz band i dużo dobrego jedzenia, ale zdecydowaliśmy się na skromniejszą wersję i bez świadków 😁 – zdradził Jarosław i pokazał kilka zdjęć ukochanej.

Katarzyna Glinka odniosła się do plotek o rozstaniu: „Błagał, błagał i ubłagał”

Kim jest partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki?

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są razem od 2018 roku. Poznali się na jednej ze sportowych imprez.  Jest on wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem Runmageddonu.

Syn Katarzyny Glinki skończył 9 lat! „Mam w domu chłopca z sercem na dłoni”

Aktualizacja – partner aktorki przyznał, że to był… żart.

Zdaje się, że trochę za dobrze wszedł żarcik, a pudelki i plotki tego świata w weekend nie zwalniają tempa. Dziękujemy za gratulacje… Ale to był tylko wakacyjny dowcip z Kasi białej sukienki. Życzenia i serdeczności przyjmujemy z wdzięcznością.

scena z: Katarzyna Glinka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA