Katarzyna Glinka (42 l.) mówi o sobie, że jest kobietą po przejściach. W 2004 roku aktorka wyszła za mąż za Przemysława Gołdona. Urodził się im syn i wydawało się, że nic już więcej nie potrzeba do pełni szczęścia. Niestety, do związku wkradły się nieporozumienia i Glinka rozstała się z mężem w 2015 roku.

WOW! Nie wierzymy, że Kasia Glinka ma 41 lat – zobaczcie ją w BIKINI!

Rozwód nie oznaczał jednak dla gwiazdy końca świata. Aktorka wzięła się w garść, zajęła sobą. Nieoczekiwanie na horyzoncie pojawiła się wielka miłość.

Katarzyna Glinka i jej narzeczony, Jarosław Bieniecki – kim jest?

W ubiegłym roku Kasia Glinka poznała Jarosława Bienieckiego. Aktorka, która jest fanką sportu, wzięła udział w jednym z biegów Runmageddonu, którego prezesem jest właśnie Bieniecki. Poznali się, zachwycili sobą nawzajem i dziś są narzeczonymi.

Katarzyna Glinka w PLAYBOYU! (FOTO)

Bieniecki oświadczył się Glince w marcu tego roku. Po spektaklu, w którym aktorka występowała w jednej z ról, jej partner wbiegł na scenę z bukietem 183 róż – kwiatów było tyle, ile dni minęło od ich pierwszej randki. Potem Jarosław oświadczył się Kasi, a ona przyjęła oświadczyny.

Wczoraj, gdy na ślubnym kobiercu stanęła inna aktorka z innym sportowcem (Zosia Zborowska wyszła za Andrzeja Wronę) na Instagramie Kasi Glinki również zrobiło się bardzo romantycznie. Gwiazda wrzuciła wspólne zdjęcie z narzeczonym i napisała:Rok temu poznałam tego Człowieka i świat zawirował . Dosłownie i w przenośni.. nie sądziłam ,ze przytrafi mi się taka piękna przygoda .. bywa naprawdę z przygodami bo ludzie po przejściach z bagażem nieraz muszą sporo udźwignąć , jednak kiedy patrzę w te oczy to wiem ,ze warto . W życiu bywa różnie i nie wiem jaka przyszłość nas czeka ale liczę na to , że będę mogła za dwadzieścia lat dalej móc tak na niego patrzeć 🖤 #love#couple#together#

Partner Kasi odpowiedział:

Równo rok, Kochanie – tak wiele i tak mało… tak wiele, bo tyle przeżyliśmy, zobaczyliśmy i doświadczyliśmy razem a tak mało, bo ciągle mi mało Ciebie i chcę więcej ♥️

Piękna para 🙂 Czekamy na ślub!

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA