Katarzyna Sokołowska to ceniona reżyserka pokazów mody, która zasiada za jurorskim stołem od trzeciej edycji „Top Model”. Jest jednym z ulubionych jurorów show od wielu lat. Wcześniej jej miejsce zajmowała Karolina Korwin-Piotrowska.

50-letnia Sokołowska pozuje do zdjęć, a zachwycona fanka pisze: „Pani jak 40-stka!”

Katarzyna Sokołowska skończyła 51. lat!

Od 2017 jest związana z przedsiębiorcą Arturem Kozieją, z którym ma syna Iwa Lwa. 23 lutego, Katarzyna Sokołowska skończyła 51. lat i wybrała się w piękne miejsce, by celebrować ten czas z najbliższymi.

Poznali się na randce w ciemno. Teraz Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja świętują 8 rok razem!

Katarzyna Sokołowska czerpie wiele radości z bycia mamą. Od czasu do czasu pokazuje swojego synka w mediach społecznościowych, ale z umiarem. Chociaż często unika upubliczniania jego wizerunku, tym razem podzieliła się swoimi zdjęciami z urodzinowej podróży, na których odpoczęła wraz z całą rodziną.

Wdzięczność❤️
To były kolejne wspaniałe urodziny! Mam wrażenie , że trwają bez końca. Mogłabym długo pisać, ale wiecie, że nie mówię tu zbyt dużo😌 Dziękuję mojej wspaniałej Rodzinie za miłość i Wam za Waszą energię i piękną, niecenioną sympatię💝 – napisała pod postem.

Katarzyna Sokołowska pokazała synka Ivo. Maluch rośnie jak na drożdżach!

Fani nie ukrywali zachwytu nową publikacją celebrytki. Posypały się zarówno pochlebne komentarze dotyczące rodziny Katarzyny Sokołowskiej, jak i życzenia urodzinowe.

  • Właśnie za to Was bardzo lubię. Tworzycie piękny związek, doczekaliście się upragnionego dziecka, nie afiszujecie się nachalnie ze swoim życiem, nie ma wokół Was żadnych aferek, tylko brać przykład.
  • Kasiu jeszcze ode mnie spóźnione, lecz z serca – nie Wam się wiedzie jak najlepiej a Tobie osobiście wszelkiej pomyślności, dobroci dookoła i miłości.
  • Promienieje Pani 😍 miłość i macierzyństwo Panią wypełnia, cudnie się na Was patrzy, wszystkiego najlepszego życzę.
  • Pięknie 🔥 że jest wsparcie i rodzina 😍 to jest najważniejsze – pisali fani pod najnowszym wpisem Katarzyny Sokołowskiej.

Katarzyna Sokołowska, fot. AKPA

Katarzyna Sokołowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Sokołowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Sokołowska, Artur Kozieja, fot. Podlewski/AKPA