Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tuż po gali Party Fashion Night wydali wspólne oświadczenie o zakończeniu związku. Od dwóch miesięcy wyraźnie było widać, że coś się dzieje pomiędzy parą: sami pojawiali się na czerwonych dywanach i nie publikowali wspólnych zdjęć na Instagramie. Natomiast ich zachowanie na gali Party Fashion Night potwierdziło plotki, że para się rozstała po wielu latach związku.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem. Oto, co mówią na temat rozstania!

Historia miłości Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od początku budzili zainteresowanie mediów, przede wszystkim przez sporą różnicę wieku, bo to aktorka jest strasza o 10 lat. Para poznała się na planie filmu „W spirali” Konrada Aksinowicza z 2015 roku i już na premierze filmu w czerwcu 2016 roku byli razem.

Tak Kasia wspominała początek związku ze Stramowskim:

Nasz związek zaczął się pod koniec prób. Na planie staraliśmy się zachować względną higienę pracy i nie okazywać sobie uczuć. To było bardzo dobre rozwiązanie, bo zaczęliśmy zdjęcia od scen dużych napięć i agresywnych kłótni. Musieliśmy zbudować napięcie oparte na ogromnej niechęci, jaką Agnes i Krzysztof czuli do siebie nawzajem. Kiedy wróciliśmy z planu do domu poczuliśmy, że musimy odsunąć na bok to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich tygodni i zbudować nasz związek od początku – tłumaczyła.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Fot. Kurnikowski/AKPA

Wówczas para wcale nie była tak sławna, jak dzisiaj. Piotr Stramowski zaczynał w świecie filmowy, a Katarzyna Warnke głównie grała w teatrach m.in. w Teatrze Rozmaitości. Swego czasu gwiazda zdradziła w „Kulisach sławy” w TVN, że musiała zwrócić się do agentki, aby wejść do show-biznesu:

Zwróciłam się do jednej z najlepszych managerek i zrobiłyśmy plan. Powiedziałam, czego chcę. Że interesuje mnie moda, że jestem feministką, że możemy postawić na zmysłowość. Muszę powiedzieć, że ten plan się sprawdził. W ciągu dwóch lat zdobyłam taką popularność, o jaką mi chodziło – mówiła wówczas Kasia.

Para zyskała sławę dopiero po głównej roli Piotra Stramowskiego w filmie Pitbull Patryka Vegi. I tak zaczęli tworzyć najpopularniejszy związek w kraju: przez kolejne lata skupiali się na pracy i brylowaniu na ściankach.

Kiedy wchodziliśmy na premierę (red. Pitbulla), Piotrek nie był oblegany, jak wychodziliśmy, byłam już dziewczyną gwiazdy – mówiła Warnke w „Kulisach sławy” TVN.

Trzy lata temu Katarzyna Warnke zaszła w ciążę i nieco odsunęła się od aktorstwa, zajęła się wychowywaniem ich córeczki Helenki. Jeszcze w marcu tego roku w programie „W moim stylu” u Magdy Mołek tłumaczyła, że świadomie zrezygnowała z grania w filmie:

To ja się wycofałam zawodowo, zostając w domu z dzieckiem. Piotrek więcej zarabia. Ja częściej gotuję, ogarniam dom, jestem westalką ogniska domowego, kupuję kwiaty do wazonu, chodzę w szpilkach, można powiedzieć, że ogarniam mojego męża emocjonalnie, a on dba zewnętrznie. Wchodzę w te wszystkie role, ale to jest możliwe, dopóki ja o tym decyduję – tłumaczyła aktorka jeszcze pół roku temu.

Katarzyna Warnke Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jak można się domyślać, teraz po rozstaniu Katarzyna Warnke będzie musiała zmieni nieco swój styl życia. Po 8 latach związku i 6 latach małżeństwa para postanowiła się rozejść.

Kłopoty w raju u Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Oto dowody!

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Fot. Podlewski/AKPA

 

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na ściance

Kasia Warnke. Piotr Stramowski/fot. AKPA