Katarzyna Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) w poniedziałek powitali na świecie pierwsze dziecko, syna. Następnego dnia aktorka pokazała okładkę magazynu „Uroda Życia”, na której pozuje z dużym ciążowym brzuchem.

Katarzyna Warnke skrytykowana za futro

Wrzuciła też na swój profil instagramowy drugie zdjęcie z sesji dla magazynu. Jednak to zdjęcie nie spodobało się internautom. Warnke została mocno skrytykowana. Wszystko przez futro, z którym pozuje. Prawdopodobnie jest ono sztuczne, jednak internauci twierdzą, że namawia do jego kupowania, bo jak wiemy, wszystko, co „gwiazda” założy, staje się modne.

Katarzyna Warnke w sesji zdjęciowej z brzuszkiem – w wywiadzie wyjaśnia, czemu kłamała, że NIE jest W CIĄŻY

Kasia, mimo że dwa dni temu została świeżo upieczoną mamą i jest zmęczona po porodzie, humor jej nie opuszcza. Postanowiła w żartobliwy sposób odpowiedzieć na zarzuty.

Uwaga, w tej kurtce może być puch‼️ – napisała Warnke na Instagramie.

Zdjęcie super, ale po co ta ironia? Krzywdzenie zwierząt wpływa tez na cała planetę, czyli życie każdego człowieka, dostęp do wody, żywności, bezpiecznego domu. Według mnie nie na miejscu jest ironizowanie teraz kiedy coraz większymi krokami zbliżamy się do zagłady Ziemi, a pani jako matka zwłaszcza teraz powinna się martwić o planetę bo pani dziecko przyjdzie żyć w trudniejszych czasach niż nam 😔 – napisał jeden z internautów.

 

@natural_by_indygo Traktuję sprawę ekologii poważnie, ale nie znoszę pewnych zachowań i to one zostały tu wyśmiane. Tyle. – odpowiedziała Kasia Warnke.

Katarzyna Warnke SKOMENTOWAŁA plotki na temat 14-letniego syna

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – jak się poznali?

Para poznała się na castingu do filmu „W spirali”, w którym udało im się wspólnie zagrać. Ślub wzięli w 2016 roku. Często występowali razem w produkcjach Patryka Vegi, takich jak „Kobiety Mafii”, czy „Botoks”. Kasia potwierdziła ciążę podczas pokazu mody MMC, gdy przeszła się po wybiegu z odsłoniętym brzuchem.